Rozpoczął się siatkarki sezon dla zawodniczek ZORZY Wodzisław Śląski. Początek był udany w wykonaniu seniorek, które wygrały swój mecz 3:0. Nieco gorzej zaprezentowały się kadetki, któe musiały uznać wyższość rywalek z Jastrzębia i przegrały 0:3.
Pierwsze do nowego sezonu przystąpiły podopieczne Andrzeja Szruby. Ten sezon ma być dla nich okresem nauki, ponieważ drużyna składa się z wielu młodych zawodniczek. Było to widać w meczu z jastrzębiankami. Pierwszy set zawodniczki ZORZY przegrały aż 25:6. W kolejnych jednak pokazały, że drzemie w nich potencjał.
Mistrzostwa Śląska kadetek, II liga juniorek młodszych, grupa A
JKS SMS Jastrzębie II - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 3:0 (25:6, 25:16, 25:19).
Zdecydowanie lepiej zaprezentowała się drużyna seniorek. Podopieczne nowego trenera, Jana Papszuna mierzyły się we własnej hali z UKS Blachownią. Mecz był pokazem siły gospodyń, któe wygrały pewnie 3:0.
II Liga Śląska kobiet
MKS ZORZA Wodzisław Śląski - UKS Blachownia 3:0 (25:15, 25:16, 25:20)
MKS ZORZA: Patrycja Grabowska (kapitan), Marta Molęda, Monika Baran, Monica Chojnacka, Kamila Kąsik, Wiktoria Melska, Agata Czyżak (libero), Paulina Kucal, Klaudia Przyczka, Magda Katryniok, Agata Fizia, Diana Shtykh, Paulina Stabla, Anna Szkudlarek (libero). Trener: Jan Papszun
Kolejne spotkanie w ramach II Ligi Śląskiej wodzisławskie seniorki zagrają również przed własną publicznością w sobotę (15 października) o godz. 18:00. Rywalizować będą z UKS Trójką Mikołów.
Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuWodzislaw.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Pewna wygrana Odry w Dąbrowie Górniczej. "Duma Wodzisławia" wygrała 5:0
+1 / -0Kadeci MKS Wodzisław Śląski z brązowym medalem!
+11 / -12XII Żorski Bieg Ogniowy przed nami. Trwają zapisy
+0 / -1Kadeci MKS Wodzisław Śląski bliżej medalu. Wygrali z Basket Hills Bielsko-Biała [FOTO]
+10 / -11I Rajd szlakami Grodziska - już 4 maja
+0 / -2Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuWodzislaw.pl i napisz nam o tym!
Wyślij alert