SK Górnik Radlin wygrywa w jaskini lwa z Andrychowa

Zawodnicy trenera Marka Przybysza sprawili ogromną niespodziankę wygrywając 3:2 w Andrychowie z kandydatem do awansu.

Na początku wszystko wskazywało na to, że mecz będzie szybki, łatwy i przyjemny dla gospodarzy.
Pierwsze dwa sety zakończyły się wygraną Andrychowa do 16 i 15. W 3 secie trener Przybysz dokonał przetasowania w ustawieniu zespołu i przyniosło to zamierzone efekty.
Zespół grając od 3 seta w składzie: Dzido, Ferdyan, Rybarczyk (pierwszy mecz po rocznej przerwie), Turek, Kupiec, SprawkaLisicki(libero) oraz Szafranek, Walawski, Konieczny, Skupień, Gardyan
Radlinianie następny mecz zagrają we własnej hali z liderem z Jaworzna 18.11.17 o godz. 17.00

MKS Andrychów - SK Górnik Radlin 2:3 ( 25:15, 25:15, 23:25, 23:25, 8:15)
Oceń publikację: + 1 + 2 - 1 - 0