Śnieżny sparing Odry. Polonia pokonana

2023-01-23, Autor: kb

Zawodnicy Odry Wodzisław rozegrali w piątek (20 stycznia) drugi mecz kontrolny przed rundą wiosenną. Rywalem był zespół Polonii Łaziska Górne.

Pierwsza połowa mimo okazji do zdobycia bramki zakończyła się remisem, 0:0. Najbliżej zdobycia gola byli zawodnicy Odry, ale nie wykorzystali rzutu karnego.

Po przerwie zobaczyliśmy festiwal strzelecki. Pierwsi bramkę zdobyli liderzy IV Ligi grupy 2, zespół Polonii. Szybko jednak odpowiedziała Odra, strzelając aż trzy bramki. Ich autorami byli Bartosz Krzyżok, Maciej Kłosek oraz Jakub Przygoda.

Kolejny mecz sparingowy już w środę (25 stycznia). Odra zagra z Ruchem Chorzów.

Odra Wodzisław Śląski 3:1 (0:0) Polonia Łaziska Górne

Odra: zawodnik testowany (zawodnik testowany) – zawodnik testowany (zawodnik testowany), zawodnik testowany(zawodnik testowany), Wenglorz, Mociak (Przygoda) – Zdunek (Kłosek), Flak (zawodnik testowany), zawodnik testowany – zawodnik testowany (zawodnik testowany), zawodnik testowany , B.Krzyżok

Oceń publikację: + 1 + 2 - 1 - 0