Ruszyła Wodzisławska Liga Szkół Podstawowych w szachach
0

Ruszyła Wodzisławska Liga Szkół Podstawowych w szachach. Do zawodów przystąpiło 68 zawodników!

2018-12-14 237 Autor: szuM
Koszykarze MKS-u wygrali z Mistrzem Śląska
0

MKS zwyciężył z mistrzem Śląska! Z Wodzisławia na tarczy wyjechali koszykarze MOS-u Katowice.

2018-12-13 276 Autor: szuM
Olimpia Wodzisław lepsza od MKS-u Strzelce Opolskie
0

Młode koszykarki Olimpii Wodzisław wygrały w meczu z MKS-em Strzelce Opolskie. Zdobyły aż o 69 punktów więcej od przeciwniczek!

2018-12-12 400 Autor: szuM, źródło: ŻKK Olimpia Wodzisław
UKS Baszta z dwoma tytułami Mistrzów Powiatu
0

Liczne grono zawodników Baszty Wodzisław wzięło udział w VIII Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Wodzisławskiego w szachach. Dwoje z nich zostało mistrzami w swoich kategoriach.

2018-12-11 413 Autor: szuM, źródło: UM Wodzisław Śląski
Turniej minikoszykówki: awans MKS-u Wodzisław do grupy A
0

Młodzi koszykarze MKS-u Wodzisław wzięli udział w turnieju minikoszykówki. Wodzisławianie awansowali po nim do grupy A!

2018-12-10 464 Autor: szuM
Podsumowanie II Wodzisławskiego Dnia Fitness
0

24 listopada w Szkole Podstawowej nr 28 w Wodzisławiu Śląskim odbył się II Wodzisławski Dzień Fitness. Imprezę, która zgromadziła wielu sympatyków sportu nie tyko z Wodzisławia, honorowym patronatem objął Prezydent Miasta Mieczysław Kieca.

2018-12-06 649 Autor: ap
Wyjazdowe zwycięstwo MKS-u Wodzisław
0

Młodzi koszykarze MKS-u Wodzisław wygrali kolejny mecz. Tym razem pokonali ŻAK Żory.

2018-12-04 528 Autor: szuM
Wkrótce Międzynarodowy Turniej Bokserski Boxing Day
0

Czeka nas kolejna edycja Międzynarodowego Turnieju Bokserskiego Boxing Day. Wszyscy chętni będą mogli przyjść na wydarzenie za darmo.

2018-12-03 583 Autor: szuM, źródło: UM Wodzisław Śląski
Mateusz Mrówka - górnik z Radlina wygrywa Bieg Barbórkowy
0

Za nami 14. Bieg Barbórkowy. W zawodach wystartowało ponad 900 biegaczy. Wśród nich najlepszy okazał się Mateusz Mrówka – górnik z Radlina.

2018-12-03 831 Autor: bf, szuM
Za nami XII Wodzisławski Półmaraton!
3

Za nami XII Wodzisławski Półmaraton, w którym wzięło udział ponad 300 uczestników! Najlepsi zawodnicy otrzymali trofea sportowe, nagrody finansowe oraz drobne upominki.

2018-11-20 1135 Autor: szuM, źródło: MOSiR „CENTRUM” Wodzisław Śląski