Wysoka porażka Olimpii w meczu z Politechniką Kraków
0

Fatalnie zakończyło się dla olimpijek spotkanie z AZS Politechniką Korona Kraków. Podopieczne Adama Kubaszczyka przegrały 40:105.

2018-01-21 66 Autor: PS
Akcja Zima 2018 z MOSiR Wodzisław
0

Jak co roku MOSiR Wodzisław podczas ferii zimowych organizuje zajęcia, turnieje sportowe i inne atrakcje w ramach Akcji Zima.

2018-01-20 170 Autor: PS, źródło: MOSiR Wodzisław
Relax lepszy od Czarnych Gorzyce
0

16 stycznia zespół Relaksu w ramach Ligi Okręgowej tenisa stołowego gościł drużynę LKS Czarni I Gorzyce. Mecz przy licznie zgromadzonych kibicach odbywał się w Zespole Szkolno Przedszkolnym Nr 7 w Wodzisławiu Śląskim.

2018-01-18 258 Autor: PS, źródło: materiały prasowe
Reprezentacyjne powołania dla wodzisławskich judoków
0

Trójka zawodników z Akademii Sportowej Top Team została powołana do Kadry Polski w kategorii u-15.

2018-01-17 550 Autor: PS, źródło: materiały prasowe
Odra Wodzisław rozpoczyna przygotowania do rundy wiosennej
1

W tym tygodniu do zajęć wracają piłkarze Odry Wodzisław, poznaliśmy rywali niebiesko-czerwonych w meczach kontrolnych.

2018-01-16 1019 Autor: PS
Sukces młodych judoków Akademii Top Team w Bielsku Białej
0

Ubiegła sobota w Bielsku Białej stanęła pod znakiem VII Międzynarodowego Turnieju Judo dla dzieci i młodzieży, w którym udział wzięło ponad 1300 zawodników z 95 klubów z całej Europy, wśród nich znaleźli się również reprezentanci Akademii Sportowej Top Team.

2018-01-15 399 Autor: PS, źródło: materiały prasowe
Pomarańczarnia lepsza od wodzisławskich koszykarek
1

W sobotę Olimpia Wodzisław doznała kolejnej ligowej porażki, tym razem lepsze okazały się koszykarki Pomarańczarni MUKS Poznań.

2018-01-14 507 Autor: PS
Młodziczki Olimpii zdeklasowały koleżanki z Bytomia
0

Piątek okazał się szczęśliwy dla koszykarek u13 Olimpii Wodzisław, które w Wodzisławiu Śląskim wygrały 88:18 z UKS MOSM Bytom.

2018-01-13 523 Autor: PS
Unia Turza wróciła do treningów
0

Po przerwie do treningów wrócili piłkarze Unii Turza, na pierwszych zajęciach pojawiło się kilka nowych twarzy. Zawodnicy trzecioligowca mają przed sobą trudne zadanie. Unici będą walczyć w nadchodzącej rundzie o utrzymanie w III lidze.

2018-01-12 1089 Autor: PS, źródło: uniaturza.pl
Przegrana Olimpii w Aleksandrowie Łódzkim
2

W czwartek o godzinie 19:00 koszykarki Olimpii Wodzisław rozegrały mecz w ramach 14 kolejki o Mistrzostwo I Ligi Kobiet (grupa B). Niestety wodzisławianki uległy drużynie UKS Basket Aleksandrów Łódzki 87:65.

2018-01-12 497 Autor: PS
Młodzi judocy Akademii Top Team z medalami na Ogólnopolskim turnieju w Katowicach
0

W Ogólnopolskim turnieju kwalifikacyjnym, który odbył się 7 stycznia w Katowicach, wystartowało 6 zawodników Akademii Sportowej Top Team, z czego aż 5 przywiozło medale.

2018-01-11 461 Autor: PS, źródło: Akademia Sportowa Top Team
Wodzisławskie biegaczki na Mistrzostwach Polski Seniorek w biegu sprinterskim
0

Dobrym wynikiem zakończył się start biegaczek SKI Team Wodzisław na Mistrzostwach Polski Seniorek w biegach narciarskich. Do ćwierćfinału w biegu sprinterskim zakwalifikowała się Izabela Sikorska a Anna Baszton zakończyła swój udział na eliminacjach.

2018-01-11 575 Autor: PS, źródło: SKI Team Wodzisław
Awans wodzisławskich pingpongistów do III rundy Pucharu Polski w tenisie stołowym
0

We wtorkowe popołudnie odbył się mecz II rundy Pucharu Polski w tenisie stołowym na szczeblu województwa śląskiego. W Skoczowie drużyna KRS TKKF Relax Wodzisław zmierzyła się z miejscową Jedynką.

2018-01-11 477 Autor: PS, źródło: KRS TKKF „Relaks”
Biegaczka narciarska z Wodzisławia przywozi trzy medale z Mistrzostw Polski
0

Świetny występ na Mistrzostwach Polski seniorów i młodzieżowców w biegach narciarskich zaliczyła Agata Warło. Wodzisławianka przywiozła z imprezy organizowanej w Jakuszycach trzy medale.

2018-01-10 792 Autor: PS, źródło: materiały prasowe
Ostatnie wolne miejsca na start w X Biegu o Puchar Burmistrza Pszowa
0

X Bieg o Puchar Burmistrza Miasta Pszów wystartuje 21 stycznia, jeśli chcecie wziąć w nim udział to musicie się pospieszyć, zostało tylko 20 miejsc.

2018-01-09 435 Autor: PS
Koszykarze MKS Wodzisław przywożą punkty z wyjazdowego spotkania w Tychach
0

05. stycznia wodzisławscy koszykarze w ramach Mistrzostw Śląska U13M pokonali w wyjazdowym spotkaniu miejscowy MOSM II Tychy 59:84.

2018-01-09 431 Autor: PS, źródło: materiały prasowe