Grasz na jakimś instrumencie? Muzyka to Twoja pasja? Ta propozycja jest idealna dla Ciebie! To nic nie kosztuje! Po prostu przyjdź i stań się częścią prawdziwej grupy muzycznej.
Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza wszystkich amatorów instrumentalistów na pierwsze spotkanie organizacyjne, którego celem będzie powstanie Orkiestry Rozrywkowej.
Spotkanie odbędzie się w sobotę,
11 stycznia 2014 r. o godzinie
10:00, na sali widowiskowej WCK. Na pierwszych zajęciach ustalone będą szczegóły tj. terminy spotkań oraz ich charakter. Kierownikiem artystycznym jest
Marek Sobota.Marek Sobota - Absolwent Akademii Muzycznej w Krakowie w klasie Klarnetu (Wydział Pedagogiki Instrumentalnej). Nauczyciel mianowany klasy Klarnetu w Szkole Muzycznej I-szego st. im. Wojciecha Kilara w Wodzisławiu Śl., instrumentalista współpracujący z wieloma orkiestrami.