Sukcesy tenisistów Relaksu w Grand Prix Bielska Białej

2018-02-11, Autor: PS, źródło: tkkfrelaks.pl

4 lutego w Bielsku Białej dokonano podsumowania Grand Prix za sezon 2017. Zawodnicy wodzisławskiego Relaksu w ubiegłorocznym Grand Prix odnieśli spore sukcesy.

W kategorii open II miejsce zajął Grzegorz Marciniec, który wygrał również kategorię wiekową 40-49 lat.

Bezkonkurencyjny w kategorii 60-69 lat okazał się Damian Porembski wyprzedzając swojego kolegę klubowego Jerzego Wrzód oraz Andrzeja Pietrzyka ze Skoczowa.

Kategorię 70+ wygrał Henryk Pietrzak ze Skoczowa przed Stanisławem Hajdusiankiem z Bielska Białej. Zawodnicy wodzisławskiego Relaksu zajęli kolejno miejsce trzecie – Wojciech Kaptur oraz czwarte – Antoni Szwab.

Po ceremonii wręczenia pucharów, dyplomów i nagród odbył się pierwszy tegoroczny turniej Grand Prix Bielska Białej. Zawodnikom wodzisławskiego klubu Relaks również w tym turnieju dopisała forma, co wykazali wygrywając dwie n/w kategorie wiekowe:

Pierwsze miejsce w kategorii 60-69 zajął Damian Porembski, który w finale pokonał klubowego kolegę Jerzego Wrzód 3:2 ; trzecie miejsce zajął Andrzej Pietrzyk ze Skoczowa.

W kategorii 70+ zwyciężył Wojciech Kaptur, który w grze finałowej pokonał Henryka Pietrzaka ze Skoczowa 3:2. Trzecie miejsce zdobył Władysław Paszek z Ustronia przed Edwardem Żyrkiem z Bielska Białej, natomiast na piątej pozycji sklasyfikowano kolejnego zawodnika Relaksu Antoniego Szwab.

Oceń publikację: + 1 + 0 - 1 - 1