SUP Lifting Bugla Bike Service w Bielawie [zdjęcia]

2018-07-23, Autor: szuM

Kolarze SUP Lifting Bugla Bike Service wzięli udział w Bike Maratonie 2018 – Bielawa, a w jednej z części zawodów - Sonko Kids Bike Maraton 2018 wystartowały najmłodsze zawodniczki – Ania i Agatka Bugla.

Sobotni dzień wraz z rodzinami zawodnicy SUP Lifting Team Bugla Bike Service spędzili w Górach Sowich będących pasmem Sudetów Środkowych. Usytuowanie miasteczka rowerowego na terenie OW Sudety ze zbiornikiem wodnym pozwoliło na umilenie czasu zarówno oczekującym na mecie kibicom jak i pragnącym ochłodzenia po upalnym wyścigu zawodnikom.

Trasy Bike Maratonu 2018 – Bielawa zapewniły spore wyzwanie na każdym z dystansów, zupełnie inna budowa geologiczna podłoża oraz rzeźba terenu podniosła poprzeczkę na stromych podjazdach oraz ostrych zjazdach z luźnymi kamieniami.

Wszyscy zawodnicy szczęśliwe ukończyli zawody wjeżdzając na mętę z szerokimi uśmiechami, tym samym zameldowali się na mecie z następującymi wynikami:

Na dystansie Mega - 50 km i 1700 m przewyższenia Zuzanna Krzystała-Stępień zdobyła 1. miejsce Open Kobiet i 39. miejsce Open. Na dystansie Mini - 25 km i 850 m przewyższenia Julia Biskup także ukończyła wyścig na 1. miejscu w swojej kategorii, Marcin Paliński uplasował się na 4. miejscu w swojej kategorii i 8. miejscu Open, a Adam Maroszek na 3. miejscu w swojej kategorii i 20. miejscu Open.

Dodatkowo w wyścigu Sonko Kids Bike Maraton 2018 wzięły udział dwie najmłodsze zawodniczki SUP Lifting Team Bugla Bike Service: Ania Bugla – 1. Miejsce i Agatka Bugla – 4. Miejsce.

Oceń publikację: + 1 + 9 - 1 - 0