SUP Lifting Team Bugla Bike Service w Częstochowie

2018-07-31, Autor: szuM

SUP Lifting Team Bugla Bike Service wystartowali w Bike Atelier MTB Maraton 2018 w Częstochowie. Tym razem przywieźli 2 złote medale.

W niedzielę 29.07.2018 r. SUP Lifting Team Bugla Bike Service wzięli udział w upalno-burzowym ściganiu po Częstochowskich terenach na Bike Atelier MTB Maraton 2018 – Częstochowa.

Na obu dystansach zawodnicy nie mogli narzekać na nudę, trasa została poprowadzona wzdłuż Warty, przez Górę Ossona, Górę Pędziszów oraz Góry Sokole, gdzie nie zabrało odcinków technicznych, piaszczystych oraz szybkich leśnych i szutrowych ścieżek.

Doskwierająca wysoka temperatura znacznie podniosła wszystkim poprzeczkę od samego startu, aż po nieprzewidzianą zmianę pogody i deszczowy wjazd na metę. Tego dnia i tak nic nie było w stanie pokrzyżować pozytywnych nastrojów i emocji towarzyszących zawodnikom, więc z pełną satysfakcją zameldowali się na mecie:

Na dystansie PRO majacym 75,5 km i 698 m przewyższenia Zuzanna Krzystała-Stępień zdobyła 1. miejsce Open Kobiet oraz 25. miejsce Open, natomiast Marcin Paliński uplasował się na 9. miejscu w swojej kategorii wiekowej oraz na 31. miejscu Open.

W kategorii FUN mającej 35 km i 371 m przewyższenia Julia Biskup zwyciężyła kończąc wyścig na 1. miejscu w swojej kategorii wiekowej, a Adam Maroszek na 8. miejscu w swojej kategorii wiekowej i na 29. miejscu Open. Gościnnie w barwach SUP Lifting Team Bugla Bike Service wystartowali Adam PająkMichał Duda.

Oceń publikację: + 1 + 10 - 1 - 1