SUP Lifting Team Bugla Bike Service w Trąbkach Wielkich

2018-06-21, Autor: szuM

Rowerzyści SUP Lifting Team Bugla Bike Service wzięli udział w Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe. Była to już 4. edycja tego cyklu rowerowgo.

Sobotę w skromnym ale za to jak zwykle w niezawodnym składzie zawodnicy SUP Lifting Team Bugla Bike Service spędzili na drugim końcu Polski, gdzie odbył się Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe - Trąbki Wielkie. Do wyboru mieli trzy dystanse, których trasa została oparta na pętlach. Było ciepło, sucho, szybko i piaszczyście.

Na trasie Medio mającej 61 km Zuzanna Krzystała-Stępień zdobyła 1. miejsce zarówno w kategorii Open Kobiet jak w swojej kategorii wiekowej.

Na trasie Mini mającej 34 km Sandra Adamczyk zakończyła wyścig na 2. miejscu w kategorii Open Kobiet oraz 1. miejscu w swojej kategorii wiekowej.

Na trasie Grand Fondo mającej 88 km Artur Adamczyk uplasował się na 6. miejscu w swojej kategorii wiekowej.

Oceń publikację: + 1 + 5 - 1 - 0