SUP Lifting Team Bugla Bike Service wygrywa w stolicy

2018-05-22, Autor: szuM

Drużyna SUP Lifting Team Bugla Bike Service wzięła udział w kolejnej edycji Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe. Zawodnicy i tym razem zajęli czołowe lokaty, kilka razy zdobywając złoto.

Druga edycja Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe zawitała w sobotę do Warszawy. Na obu dystansach była bardzo płaska i szybka. Przeważnie asfaltowa trasa, wymagała utrzymania wysokiego tempa od samego startu aż do mety.

Drużyna SUP Lifting Team Bugla Bike Service ponownie może poszczycić się najwyższymi lokatami. Z Warszawy przywiozła bowiem aż 4 złota1 srebro.

Na dystansie Mini (43 km) Sandra Adamczyk zdobyła 1. miejsce w swojej kategorii wiekowej oraz 2. miejsce w kategorii open kobiet.

Na dystansie Medio (63 km) Zuzanna Krzystała-Stępień uplasowała się na 1. miejscu zarówno w swojej kaytegorii wiekowej jak i w kategorii open kobiet. Tomasz Stępień także zajął 1. miejsce w swojej kategorii wiekowej oraz 6. miejsce w kategorii open, natomiast na dystansie Grand Fondo (101 km) wziął udział Artur Adamczyk.

To jednak nie koniec rowerowych emocji. Ekipa SUP Lifting Teamu już rozpoczęła przygotowania do intensywnie zapowiadającego się, następnego weekendu.

Oceń publikację: + 1 + 8 - 1 - 0