Szalony mecz Odry w Skoczowie

2019-09-23, Autor: red

Odra Wodzisław pokonała na wyjeździe Beskid Skoczów aż 5:2. Po tym zwycięstwie wodzisławianie awansowali na 3. miejsce w tabeli.

Wodzisławianie już w 55. minucie spotkania prowadzili w Skoczowie 3:0. Gospodarze „pozbierali się” jednak i szybko strzelili 2 gole.

Kluczowy dla wyniku mecz był rzut karny dla Odry, który pewnie w 65. minucie wykorzystał Gać. W końcówce meczu wynik spotkania ustalił efektownym golem Dudziński.

Po zwycięstwie w Skoczowie Odra wskoczyła na 3. miejsce w tabeli. W najbliższą sobotę – 28 września wodzisławianie będą podejmować na Stadionie Aleja Polonię Łaziska Górne.

Beskid Skoczów – Odra Wodzisław 2:5 (0:1)

Gole dla Odry: 38 min. - Juraszczyk, 52. min. - Tarka, 55 min – Juraszczyk, 65 min. - Gać (karny) 89 min. - Dudziński.

Odra: Wnuk – Słodowy, Krzyżok, Lalko, Szymiczek – Kasprzyk, Gać – Sadio (Pikul 77. min.), Musiolik (Dudziński 57. min.), Tarka (Sarki 72. min.) – Juraszczyk (Malinowski 52. min.).