Unia po raz kolejny traci punkty w końcówce

2017-06-01, Autor: PS

W środowe popołudnie Unia Turza Śląska podejmowała na własnym boisku zespół Rekordu Bielsko-Biała. Było to kolejne bardzo ważne spotkanie w, którym ewentualne trzy punkty mogły dodać pewności siebie zawodnikom, Piotra Haudera w kwestii dalszej walki o utrzymanie.

Spotkanie zakończyło się remisem 1:1. Mecz lepiej rozpoczęli gospodarze, którzy po 45 minutach do szatni schodzili z przewagą jednej bramki. Prowadzenie w 38 minucie Unitom zagwarantował Kamil Kuczok.

Do 84 minuty plan Unitów na to spotkanie spełniał się w 100% i śmiało można powiedzieć, że gdyby nie trafienie Dawida Ogrockiego to wczoraj w Turzy zostałyby bardzo cenne trzy punkty. Niestety pozostał tylko jeden.

Unia dzięki sprzyjającym rezultatom w innych spotkaniach nadal pozostaje nad strefą spadkową. W tym momencie zawodnicy z Turzy mają na koncie 28 punktów, tyle samo co Lechia Dzierżoniów i Śląsk II Wrocław.

Unia Turza Śląska – BTS Rekord Bielsko-Biała 1:1 (1:0)

1:0 - Kuczok 38 min.

1:1 - Ogrocki 84 min.

Unia: Musioł – Glenc, Kuczok, Mikołajec, Szymiczek, Pawlusiński, Staniczek, Gałecki (58min. Sikorski), Polak (84min. Zarychta), Kulczyk (58min. Domin), Hanzel. Trener Piotr Hauder.

Rekord: Żerdka – Bojdys, Rucki, Dudek, Gaudyn, Żołna (46min. Maślorz), Sobik (75min. Madzia), Hilbrycht, Nagi, Ronald miguel Solorzano herrera (66min. Czernek), Hałat (46min. Ogrocki).

Oceń publikację: + 1 + 1 - 1 - 1