Unia Turza gromi Czyżowice, hat trick Hanzela

2018-08-16, Autor: tora

Udanie zainaugurowała na swoim terenie sezon Unia Turza Śląska. W derbach gminy rozgromiła LKS Naprzód Czyżowice 4:0.

Unici przeważali od pierwszego gwizdka. Już w 8. minucie meczu wynik otworzył Dawid Hanzel zdobywając swojego pierwszego gola. Prowadzenie zwiększyło się na 2:0 w 39. minucie po kolejnym celnym strzale Hanzela.

Ostatnie dwa ciosy zadała Unia w przeciągu dwóch minut drugiej połowy. Najpierw hat tricka skompletował w 70. minucie Hanzel, a w 72. minucie wynik na 4:0 ustalił Oskar Stanik. Tym samym Unia po dwóch meczach Ziny Klasy Okręgowej ma komplet sześciu punktów.

KS Unia Turza Śląska - LKS Naprzód Czyżowice 4:0 (2:0)

Bramki: Dawid Hanzel ('8, '39, '70), Oskar Stanik ('72)

KS Unia Turza Śląska: Kamil Główka, Kamil Kuczok, Arkadiusz Lalko, Marek Gładkowski, Piotr Glenc, Oskar Stanik (Gabriel Szkatuła 81.), Kamil Kostecki (Paweł Staniczek 67.), Robert Maryniok, Dariusz Pawlusiński (Jan Chlebik 78.), Dawid Pawlusiński, Dawid Hanzel (Gabriel Szkatuła 81.)

LKS Naprzód Czyżowice: Michał Lodwich, Jakub Danieluk (Kacper Tatarczyk 75.), Dawid Szymura, Artur Sosna, Sebastian Buko (Adrian Wierzgoń 70.), Artur Kurasz (Błażej Wachtarczyk 75.), Mateusz Szuścik (Mateusz Wuwer 75.), Paweł Zdunek, Mateusz Danieluk, Oliwer Podeszwa (Patryk Adamczyk 46.), Mateusz Buko (Kamil Kaczorowski 46.)

Sędziowie: Rafał Rokosz (główny), Damian Rokosz, Rafał Baran, wszyscy KS Katowice

Żółte kartki: Paweł Zdunek (Czyżowice)

Oceń publikację: + 1 + 1 - 1 - 1