Unia Turza: pokazali rywalom z Rybnika jak się wygrywa

2021-10-30, Autor: ad

Trzynasta kolejka IV ligi przyniosła wiele satysfakcji zawodnikom i kibicom Unii Turza. Wysoko zwyciężyli w meczu ROW-em 1964 Rybnik.

Mecz w Turzy Śląskiej lepiej rozpoczął ROW 1964, który od 19. minuty prowadził za sprawą gola Mateusza Cywki. Jak się później okazało, były to miłe złego początki. Gospodarze wyrównali jeszcze przed przerwą.

Po zmianie stron strzelali już tylko piłkarze Unii, którzy zdominowali ROW 1964, wygrywając aż 5:1.

W tabeli śląskiej II grupy Zina IV ligi Unia Turza Śląska jest trzecia. ROW 1964 Rybnik zajmuje trzynastą pozycję.

13. kolejka śląskiej II grupy Zina IV ligi: Czarni-Góral Żywiec - Spójnia Landek, Unia Turza Śląska - ROW 1964 Rybnik 5:1 Unia Książenice - Drzewiarz Jasienica, MRKS Czechowice-Dziedzice - Piast II Gliwice 2:3 GKS II Tychy - LKS Czaniec 4:1 Czarni Gorzyce - LKS Bełk 0:2 Kuźnia Ustroń - LKS Bestwina 0:0 Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Orzeł Łękawica 0:0