Unia Turza wygrywa i obejmuje fotel lidera!

2015-08-25, Autor: mkor, źródło: mat. pras.
Zawodnicy Unii Turza wciąż znajdują się w wysokiej formie. W trzeciej kolejce IV ligi zmierzyli się z Iskrą Pszczyna i wygrali to spotkanie 1:2.

Podopieczni Jana Adamczyka tego dnia byli wyjątkowo skuteczni i wykorzystywali każdy prezent podarowany przez drużynę gospodarzy. Pierwszego gola w spotkaniu zdobył w 45. minucie Bartłomiej Sikorski.

Pszczynianie nie zwlekali jednak zbyt długo i rzucili się do odrabiania strat. Kilka minut po rozpoczęciu drugiej odsłony spotkania bramkę wyrównującą zdobył Artur Cybulski. Więcej sytuacji podbramkowych stwarzali sobie jednak Turzanie i to oni ostatecznie cieszyli się z trzech punktów. Gola na wagę zwycięstwa zdobył w 69. minucie Dawid Hanzel po asyście Kamila Kuczoka.

MKS ISKRA PSZCZYNA - LKS UNIA TURZA 1:2 (0:1)

0 - 1  Bartłomiej Sikorski 45 min. asysta Sebastian Markiewicz

1 - 1  Artur Cybulski 48 min. ( głową ) asysta Kamil Żemła

1 - 2  Dawid Hanzel 69 min. asysta Kamil Kuczok

MKS ISKRA PSZCZYNA: Łukasz Miś - Damian Kraus, Bartłomiej Grabczyński(kpt), Paweł Zjawiński ( 78` Tomasz Ryguła ), Kamil Żemła - Dawid Stramski ( 88` Szymon Woźniak ), Daniel Sobas ( 46` Michał Prusek ), Jacek Biedrzycki, Adam Maślorz, Andrzej Żur ( 56` Konrad Kowaliczek ) - Artur Cybulski. Pozostali rezerwowi : Radosław Rakowski. Trener : Mariusz Wójcik.

LKS UNIA TURZA: Marcin Musioł - Piotr Szymiczek ( 57` Gabriel Szkatuła ), Karol Bochenek, Kamil Kuczok, Daniel Gojny - Szymon Sosna ( 89` Damian Gabrysiak ), Sebastian Markiewicz, Bartłomiej Sikorski(kpt) ( 90+2` Artur Gać ), Paweł Polak ( 80` Krzysztof Krzyżok ), Paweł Kulczyk - Dawid Hanzel. Pozostali rezerwowi : Grzegorz Tide, Adrian Nowak. Trener : Jan Adamczyk