Unia wciąż na fotelu lidera

2015-09-01, Autor: mkor, źródło: Unia Turza
W minioną niedzielę miało miejsce spotkanie pomiędzy LKS Unia Turza a JSP Szczakowianka Jaworzno. Gospodarze zwyciężyli 3:0, ale nie obyło się bez problemów.

W pierwszej połowie jaworzanie nie popełniali większych błędów, a w dodatku stworzyli sobie kilka sytuacji bramkowych, po których mogli prowadzić. Turzanie byli jednak skuteczniejsi i to oni otworzyli wynik spotkania w 40. minucie za sprawą Pawła Kulczyka.Kolejnego gola w pierwszym kwadransie drugiej połowy zdobył Bartłomiej Sikorski. Ostatni cios wyprowadził Paweł Polak i gospodarze mogli cieszyć się z czwartego zwycięstwa w sezonie oraz utrzymania się na fotelu lidera. Obie drużyny tego dnia mogły zdobyć znacznie więcej bramek, ale w decydujących momentach zabrakło im skuteczności.

LKS UNIA TURZA - JSP SZCZAKOWIANKA JAWORZNO 3:0 ( 1:0 )
1 - 0  Paweł Kulczyk 40 min. asysta Dawid Hanzel
2 - 0  Bartłomiej Sikorski 47 min. (rzut wolny)
3 - 0  Paweł Polak 59 min.

LKS UNIA TURZA: Marcin Musioł - Piotr Szymiczek ( 74` Krzysztof Krzyżok ), Karol Bochenek, Kamil Kuczok, Daniel Gojny ( 84` Adrian Nowak ) - Szymon Sosna ( 61` Damian Gabrysiak ), Sebastian Markiewicz ( 69` Gabriel Szkatuła ), Bartłomiej Sikorski(kpt), Paweł Polak, Paweł Kulczyk - Dawid Hanzel. Pozostali rezerwowi : Grzegorz Tide, Artur Gać. Trener : Jan Adamczyk.

JSP SZCZAKOWIANKA JAWORZNO:  Maciej Budka - Tomasz Dworak ( 63` Piotr Żurawik ), Marcel Rodziewicz, Patryk Kiczyński(kpt), Sylwester Dębowski - Artur Molenda, Michał Biskup ( 69` Szymon Chrapek ), Damian Mrożek, Paweł Sermak, Marek Walczak ( 74` Gaspar Repa ) - Daniel Niedzielski. Pozostali rezerwowi : Michał Kojdecki. Trener : Andrzej Sermak