zamknij

Kultura, rozrywka i edukacja

W G2 powstaje klasa piłkarska dla dziewcząt!

2015-03-23, Autor: lukas ; materiały prasowe
Piłka nożna to nie tylko męska gra! Dla dziewcząt, które kochają futbol i chciałyby grać jak Messi lub Cristiano Ronaldo Gimnazjum nr 2 w Wodzisławiu Śląskim ogłasza nabór do klasy sportowej o profilu piłka nożna dziewcząt.

Reklama

Klasa piłkarska powstanie w G2 od następnego roku szkolnego, przy współpracy z Klubem Sportowym SWD Wodzisław Śląski. Uczennice będą miały możliwość połączenia nauki w szkole z grą w klubie piłkarskim.

Wszyscy zainteresowani rodziców dziewcząt uczęszczających obecnie do klas szóstych szkół podstawowych powinni wybrać się na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się już w we wtorek 24 marca o godzinie 18:00 w Gimnazjum nr 2 w Wodzisławiu Śląskim. Szczegółowe informacje pod nr tel. 600 397 809 oraz 501 638 387.

Oceń publikację: + 1 + 0 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (1):
  • ~ 2015-03-26
    07:30:08

    0 0

    Klasa sportowa nigdy nie powinna powstać w tym gimnazjum! O ile mi wiadomo to gimnazjum nr 3 jest i ma być sportowe. Do tego celu zatrudniono nawet ponownie Ogrodnika w urzędzie by wspierał rozwój gim3. Ruch dyrekcji z "dwójki" pokazuje doskonale, że brakuje uczniów. Wodzisław ma 4 gimnazja choć na upartego wystarczą 2. Rzecz w tym, że ruszenie jednego czy drugiego gimnazjum spowoduje ruch w podstawówkach i cały model oświaty będzie musiał się rypnąć jak domek z kart bo obecnie to taka konstrukcja. Bardzo mnie ciekawi czy Ogrodnik wciąż podtrzymuje zdanie, że za 6 lat trzeba będzie likwidować szkoły. W mojej ocenie sytuacji jest to konieczne już teraz, ale każdy udaje, że problemu nie ma i tak oto system trwa.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuWodzislaw.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.