Potrzebujesz pomocy? Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wodzisławiu Śląskim zaprasza do skorzystania z bezpłatnych porad w zakresie poradnictwa rodzinnego, socjalnego, zdrowotnego. Porady udzielanie są w formie kontaktów osobistych z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, jak również przez telefon i skype.
Kto może skorzystać?
Specjalistyczne poradnictwo świadczone jest wszystkim osobom i rodzinom, które mają trudności lub wykazują potrzebę wsparcia w rozwiązywaniu swoich problemów życiowych.
Co obejmuje?
Poradnictwo socjalne:
Rodzinne:
Zdrowotne:
Gdzie i kiedy?
Porad udziela terapeuta w każdy poniedziałek w godzinach od 15.00 do 19.00 w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Wałowej 30 w pok. nr 13. Ze względu na panujący stan epidemii w Polsce porady w formie kontaktu osobistego prowadzone będą z zachowaniem wszystkich wymogów reżimu sanitarnego panującego w Polsce (m.in. maseczka, dezynfekcja rąk, zachowanie dystansu). Taka wizyta jednak będzie możliwa po wcześniejszym umówieniu się.
Można też kontaktować się wyłącznie telefonicznie pod numerem 32 455 14 30 wew. 31 lub poprzez komunikator Skype: [email protected],
Tagi: PCPR, powiat wodzisławski
Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuWodzislaw.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Eko-Okna przerywają milczenie. Firma wydała oświadczenie
17239Jastrzębianin postrzelony przez Czecha. Na terenie ośrodka Olza padły strzały!
16599Problemy giganta! Dramat pracowników Eko-okien. Brak premii, dodatków i zwolnienia
16104Wstrząs w kopalni Rydułtowy. Był odczuwalny na powierzchni
5085Skoda staranowała volkswagena! Auto zatrzymało się 100 metrów dalej, na ogrodzeniu
3405Zarzuty dla urzędniczki. SWD: "przekręt przetargowy", "pominięto głównego sprawcę"
+22 / -3Problemy giganta! Dramat pracowników Eko-okien. Brak premii, dodatków i zwolnienia
+21 / -7Nie dla MZK, tak dla powiatu. Rada wybrała przyszłość transportu
+16 / -560-latka z Wodzisławia Śląskiego straciła niemal 60 tysięcy złotych. Uwiodła ją „górnicza emerytura z Kambodży”
+8 / -0Zatrzymanie do kontroli drogowej, które uratowało życie 49-latce
+7 / -047-latek zderzył się z 15-latkiem na hulajnodze. Oboje byli pod wpływem
1Jastrzębianin postrzelony przez Czecha. Na terenie ośrodka Olza padły strzały!
1Już otwarte. Ruch na granicy z Czechami w Skrbeńsku przywrócony
060-latka z Wodzisławia Śląskiego straciła niemal 60 tysięcy złotych. Uwiodła ją „górnicza emerytura z Kambodży”
0Gaszony wodą olej przyczyną pożaru w Pszowie. Zginęło w nim 5 osób...
0Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuWodzislaw.pl i napisz nam o tym!
Wyślij alert