zamknij

Kultura, rozrywka i edukacja

Warsztaty robotyki w RCK

2012-06-30, Autor: dk
W czasie wakacji wszyscy miłośnicy robotów będą uczestniczyli w warsztatach robotyki, organizowanych przez Rydułtowskie Centrum Kultury.

Reklama

W czasie zajęć uczestnicy będą mieli okazję zbudować własny model robota, poznają jego działanie i spróbują go zaprogramować.

Warsztaty będą trwały trzy dni – 4, 5 i 6 lipca, od godziny 10:00 do 13:00, w Rydułtowskim Centrum Kultury. Koszt udziału w zajęciach wynosi 5 złotych/1 dzień.

 

Zapisy w RCK – ilość miejsc ograniczona!

Oceń publikację: + 1 + 0 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (1):
  • ~ticzer 2012-06-30
    00:27:20

    0 0

    Lego Miindstorm to przedszkole dla robotyki. Ale na początek wystarczy aby zainteresować młodzież ciekawym zagadnieniem. Sama marka LEGO mówi już sama za siebie :) A tak na marginesie Google mówi wiele o projekcie NOwa Edukacja i Technologie - nawet domena atm.az.pl nie działa. O jakości firmy świadczy sam fakt, że nie stać jej na domenę wyższego poziomu tylko wykorzystują aliasy hostingu :) Mimo wszystko zainteresowanym polecam - robotyka=fajna rzecz.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuWodzislaw.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.