zamknij

Biznes

Wodzisław: pierwsze firmy zostały oficjalnymi przyjaciółmi przedszkoli

2013-09-26, Autor: mk
Pierwsze wodzisławskie firmy odebrały wyróżnienie "Oficjalny Przyjaciel Przedszkola". To tytuł, o jaki może się starać każda firma, a ma być potwierdzeniem zaangażowania w życie społeczności danego przedszkola.

Reklama

Pierwszymi wyróżnionymi firmami są Handlobud i Pol-Eko. Ta pierwsza wspiera na co dzień Publiczne Przedszkole nr 2 i to właśnie oficjalnym przyjacielem tej placówki może się mianować. Z kolei mająca swoją siedzibę w Jedłowniku firma Pol-Eko angażuje się w pomoc Zespołowi Szkolno-Przedszkolnemu nr 4.

Przypomnijmy, że miejska akcja "Oficjalny Przyjaciel Przedszkola" kierowana jest do firm, które zechcą szczególnie dużo uwagi poświęcić sprawom wybranego przedszkola i przedszkolaków. Nadanie tytułu to forma wyrażenia wdzięczności lokalnym przedsiębiorcom. Tytuł ten to także zobowiązanie - deklaracja w miarę możliwości stałej współpracy i wsparcia.

 

Dzięki zadeklarowaniu przyjaźni firmy otrzymują możliwość prezentowania swojego logo o powierzchni nie większej niż 50x30 cm na murach placówki oraz stronie internetowej przedszkola. Tytuł „Oficjalny Przyjaciel Przedszkola” może być również wykorzystywany we wszystkich materiałach promocyjnych firmy.

Oceń publikację: + 1 + 0 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (6):
 • ~2plus2 2013-09-26 11:44:31

  No to mają niezłą reklamę,ciekawe, co rzeczywiście zrobią dla tych przedszkolaków

  0 1
 • ~ 2013-09-26 11:52:41

  kolejny przykład, że coś robimy choć nie robimy. może ktoś lubi laurki ale obawiam się, że jak ktoś chce po prostu pomóc to pomaga i żaden glejt mu do tego nie jest potrzebny.

  0 0
 • ~Zyczliwy 2013-09-27 10:43:44

  Płakać mi się chce... Promocja firmy to bardziej skomplikowana sprawa niż się może z pozoru wydawać. "jak ktoś chce po prostu pomóc to pomaga". Owszem, ale dlaczego przy okazji się nie wypromować. W oczach mieszkańców firma postrzegana jest przyjaźnie i sympatycznie. Darmowa reklama przy tym. A laurki... Kolejny element promocji. Tak to już działa, a co zrobią dla przedszkolaków czas pokażę. Nie należy skreślać czegoś zanim to zaczęło działać.

  0 0
 • ~ 2013-09-27 11:14:24

  życzliwy wynika z tego, że inaczej rozumiemy pojęcie pomocy. tyle w temacie.

  0 1
 • ~BPM 2013-10-01 13:43:04

  MHL999 - masz rację jak ktoś chce pomagać to pomaga. Te firmy już od dawna wspierają wybrane przedszkola. Jeśli cię interesuje w czym lub w jaki sposób zachęcam do spotkania z dyrekcją tych placówek. Działań i efektów jest sporo. Ich postawa wyraźnie wskazuje, że żaden glejt nie jest im potrzebny. Tu raczej chodzi o podziękowanie, zauważenie, jak napisałeś - ot taka laurka.

  0 0
 • ~ 2013-10-01 15:48:16

  oj pani Basiu, podziękować można bez "cyrku" i choć publicznie pani tego nie przyzna, to poza protokołem pewnie tak ;-) inna sprawa, że najpierw trzeba zrobić reformę oświaty by nauczyciele, bo to oni będą najbardziej poszkodowani w tej reformie, wiedzieli na czym stoją a potem można ładować kasę w szkoły, które pozostaną w perspektywie 10 lat i zachęcać do wsparcia firmy. niestety wodzisław robi to od dupy strony. swoją drogą wystosuję do UM zapytanie o możliwość przeprowadzenia ankiety wśród nauczycieli i dyrektorów szkół. ciekaw jestem czy dostanę na to zgodę, w takiej formie jakiej będę chciał :-)

  0 0

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuWodzislaw.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert tuWodzislaw.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuWodzislaw.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Na kogo zagłosujesz w II turze wyborów?
Oddanych głosów: 768