zamknij

Wiadomości

Wodzisław: śmierć w pożarze pustostanu

2015-06-09, Autor: ww, źródło: KPP Wodzisław
Wodzisławscy policjanci wyjaśniają okoliczności pożaru pustostanu przy ulicy Pszowskiej. Ogień wybuchł tam wczoraj około godziny 19:00. W trakcie akcji ratowniczej strażacy znaleźli zwłoki nieustalonej jeszcze osoby. W sprawie prowadzone jest śledztwo.

Reklama

Do pożaru doszło wczoraj około godziny 19:00 w opuszczonym budynku przy ul. Pszowskiej w Wodzisławiu Śląskim. Straż Pożarną zaalarmowali sąsiedzi. Wstępne ustalenia wskazują, iż w trakcie pożaru w budynku przebywały trzy osoby bezdomne.

Dwie z nich, mężczyźni w wieku 66 i 58-lat samodzielnie opuścili pustostan przed przyjazdem strażaków. Zwłoki trzeciej osoby odnaleziono w trakcie akcji ratowniczo-gaśniczej. W sprawie trwa śledztwo prokuratorskie. Zarządzono sekcję zwłok. W wyjaśnieniu dokładnych okoliczności i przyczyny pożaru będzie pomagał biegły z zakresu pożarnictwa.

Oceń publikację: + 1 + 3 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (4):
 • ~wyborca 2015-06-09 16:17:30

  kolejny pustostan w którym wybucha pożar,czy Powiatowy Inspektor nadzoru Budowlanego nie powinien właściciela zmusic do zabezpieczenia pustostanu aby nikt tam sie nie kręcił,tam conajmniej od 15 lat ciągle bezdomni przebywają,wejścia powinne byc zamurowane,bo niema tam ogrodzenia

  6 0
 • ~broart 2015-06-09 20:23:11

  tak dla przypomnienia kto za to odpowiada

  Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w Wodzisławiu Śl.
  inż. Piotr Zamarski- wew.2


  Z-ca Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Wodzisławiu Śl.
  mgr inż. arch. Mieczysław Widenka- wew.3


  Ekspert Nadzoru Budowlanego
  inż. Marek Szymański- wew.4


  Inspektor
  inż. Dominika Warzeszka- wew.4  Referent prawny
  mgr Anna Grześ- wew.5


  Główny księgowy
  mgr Aleksandra Sojka- wew.5


  Sekretariat
  mgr Alina Knapek- wew.1

  4 0
 • ~ 2015-06-09 21:43:15

  Za co Ci ludzie z Inspektoratu według Ciebie odpowiadają ? Że na prywatnym terenie mieszkają bezdomni ? To też ludzie, tylko bez mieszkania i jeśli nie robią nikomu krzywdy to czemu Ci przeszkadzają ? Do Ciebie się nie wprowadzili. To katolicka miłość bliźniego ?

  0 2
 • ~wyborca 2015-06-10 16:20:14

  vladislav pustostan ma byc zabezpieczony tak mówi prawo budowlane,a nikt nie ma prawa wprowadzać się do nie swojej wlasności,tak dla przypomnienia jak nie wiesz.Doczytaj i wtedy dyskutuj

  0 0

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuWodzislaw.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert tuWodzislaw.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuWodzislaw.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy weźmiesz udział w wyborach 10 maja?
Oddanych głosów: 545