zamknij

Koronawirus na Śląsku. Informacje

Wodzisław w czasach pandemii z lotu ptaka

2020-03-27, Autor: AB

Wodzisław w czasach zarazy opustoszał. Uchwyciła to kamera drona. Taka pamiątka pozostanie wodzisławianom po czasach pandemii.

Reklama

Wodzisław, podobnie jak tysiące polskich miast, opustoszał. Koronawirus zamknął mieszkańców w ich domach. Jak wygląda nasze miasto w czasach pandemii z lotu ptaka? 

Pasjonaci nowoczesnych technologii i miasta postanowili stworzyć stronę, dzięki której będziecie mogli zobaczyć miejsca, o których być może nie mieliście pojęcia.

- „WodzisławbyDrone” została założona, aby pokazać najciekawsze kadry, wyjątkowe widoki i nieznane wielu mieszkańcom miejsca w Wodzisławiu Śląskim z trochę innej perspektywy - mówi jej twórca.

Twórcy zachęcają do kontaktu mieszkańców miasta i dzielenia się pomysłami na kolejne projekty.

- Przy naszym rytmie życia, mamy mało czasu, aby na spokojnie podziwiać piękno naszego miasta. Tu z pomocą przychodzimy my, starając się z góry pokazać wam Wodzisław Śląski. Jesteśmy otwarci na sugestie i propozycje naszych widzów - piszą do redakcji.

 

Oceń publikację: + 1 + 40 - 1 - 19

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (1):
  • ~Sebix Cebula 2020-03-27
    22:52:17

    29 10

    Co za bzdury???!!!! Wszędzie pełno ludzi, na ulicach, pod blokami na ławeczkach po kilka łebków, na boisku co chwila po kila dzieciaków. Sklepy pełne jak nigdy. Salon Plusa, Orange itd., pełno ludzi. LUDZIE!
    To nie są żarty. Tak samo było we Włoszech i Hiszpanii. Dziś dokładnie, tylko dzisiejszego dnia, żebyście zrozumieli, było 964 zgony! Tak, tyle trupów jednego dnia. Wiece czemu? Też mieli identyczne podejście jak MY. U nas za dwa, trzy tygodnie będzie identycznie. A bierzcie pod uwagę, że jesteśmy biedakami. Takie USA sobie nie daje rady, podstawiają już wielkie ciężarówki, chłodnie, bo wiedzą ile będzie ciał. We Włoszech jest tyle ciał, nie mają już gdzie składować, kremować, jedno z największych lodowisk do tego służy. To, że ktoś 20 minut o jednej porze dnia przeleciał kawałek dronem, nie znaczy, że w Wodzisławiu jest pusto. Bajki. Ale rozumiem takie podejście się skończy dopiero jak Wam umrze ktoś z rodziny, dziecko, córka, babcia, dzidziuś, albo pół rodziny, albo pół bloku. WTEDY ZROZUMIECIE Z CZYM WALCZY LUDZKOŚĆ i się ockniecie, ale będzie już za późno, bliskich nie odzyskacie. Ciekawe czy wtedy będziecie lecieć po jedno piwko do żaby i się śmiać, że ktoś ma ubrane rękawiczki albo maseczkę...

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuWodzislaw.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Najczęściej czytane

Alert tuWodzislaw.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuWodzislaw.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy jesteś szczęśliwy w Wodzisławiu Śląskim i powiecie?
Oddanych głosów: 1246