Wodzisławscy biathloniści wrócili z Żywca z medalami

Wiele medali zdobyli na zawodach w Żywcu biathloniści UKS Strzał Wodzisław, w tym dwa złote - w kategorii chłopców oraz klas podstawowych 4-6.

"I Ty możesz zostać biathlonistą" - taką nazwę nosiły zorganizowane 17 października zawody biathlonowe w Żywcu, w których udział wzięli zawodnicy UKS Strzał Wodzisław oraz uczniowie Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego nr 3. Na trasach biathlonowych rozegrane zostały biegi sprinterskie z dwoma strzelaniami.

Biathloniści z Wodzisławia dobrze spisali się w tych zawodach. Złoty medal wywalczył Sławomir Kopacz, srebro Adam Zając, brązowy medal Rafał Zając i tuż za podium, bo na 4. pozycji uplasował się Paweł Kowol.

W kategorii kobiet Emilia Klimek wywalczyła brązowy medal. Dobry występ zaliczyła również Sylwia Bażan, która zajęła 5. lokatę, natomiast Julia Kałuża ukończyła rywalizację na 9. pozycji.

W kategorii 4-6 klas podstawowych kolejne medale na swoim koncie mają Fabian Suchodolski, który zdobył złoto, a srebrny medal trafił w ręce Kacpra Brzóski. Niedaleko poza podium, na 5. pozycji, znalazł się Tymoteusz Baranowski.

Biathloniści UKS Strzał Wodzisław/GMS3 pokazują solidną formę sportową, o czym świadczą liczne sukcesy, między innymi medale zdobyte w Mistrzostwach i Pucharach Polski, jak również 11 medali przywiezionych z Mistrzostw Śląska.

Oceń publikację: + 1 + 2 - 1 - 0