Wojewódzki Puchar Polski dla SWD Wodzisław Śląski

2022-09-30, Autor: KB

SWD II Wodzisław Śląski zwyciężył w rozgrywkach Wojewódzkiego Pucharu Polski. W środę piłkarki z Wodzisławia nie dały żadnych szans rywalkom z Tychów i pewnie pokonały GKS 5:0. Bohaterką meczu była niewątpliwie Roksana Gulec, która zdobyła aż 4 bramki.

Całe spotkanie przebiegało pod dyktando wodzisławianek, ale pierwsze minuty to skuteczna obrona zawodniczek GKS-u Tychy. Pierwsza bramka padła w 19. minucie, jej autorką była Roksana Gulec. Jeszcze przed przerwą ta sama zawodniczka podwyższyła prowadzenie.

Kolejne bramki padły w drugiej odsłonie. Kolejne dwie dołożyła Roksana Gulec, a jedno trafienie zanotowała Zofia Śmietana.

KS SWD II Wodzisław Śląski - KP GKS Tychy 5:0 (2:0)
Gulec 19' 32' 76' 86', Śmietana 58'

SWD II Wodzisław Śląski: Beata Rydlewska - Nicole Jendrzejczyk, Emilia Witkowicz, Magdalena Dragunowicz, Jolanta Bujalska, Milena Herok, Wiktoria Błatoń (61' Mariola Bujalska), Natalia Kawulka (77' Dorota Burdzik), Roksana Gulec, Zofia Śmietana (81' Katarzyna Psota), Patrycja Sarapata

Oceń publikację: + 1 + 6 - 1 - 10