zamknij

Sport i rekreacja

Wracają treningi w hali

2020-05-13, Autor: AB

Dzisiejsze poluzowania dotyczą również sportu. Decyzja Mateusza Morawieckiego powinna ucieszyć zawodników korzystajacych z obiektów zamkniętych.

Reklama

Mateusz Morawiecki poinformował, że już 18 maja umożliwiona zostaje organizacja zajęć w obiektach zamkniętych. Informacja ta z pewnością ucieszy wszystkich miłośników koszykówki, siatkówki i innych sportów halowych.

W salach i halach sportowych równocześnie będzie mogło ćwiczyć:

12 osób + trener (w obiektach do 300 m2),

16 osób + 2 trenerów (w obiektach od 301 do 800 m2),

24 osoby + 2 trenerów (w obiektach od 801 do 1000 m2),

32 osoby + 3 trenerów (w obiektach powyżej 1000 m2).

 W obiektach zamkniętych nie można będzie korzystać z szatni ani węzła sanitarnego (poza WC). Każdorazowo po zajęciach należy przeprowadzić dezynfekcję urządzeń.

Oceń publikację: + 1 + 2 - 1 - 7

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (1):
  • ~Simon_says 2020-05-20 12:16:58

    Niestety, w Wodzisławiu nie ma hali miejskiej, a wszystkie sale przyszkolne są nadal pozamykane. W naszym mieście zatem otwarcie możliwości treningu dla gier zespołowych w dalszym jest fikcją. Podobnie zresztą jak na przyszkolnych orlikach, na których również nie można przebywać

    3 0

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuWodzislaw.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert tuWodzislaw.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuWodzislaw.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy najmłodsi uczniowie mogą czuć się bezpiecznie w drodze do szkoły?Oddanych głosów: 111