Wygrana Unii Turza, pogrom Czarnych Gorzyce

2022-03-21, Autor: red

Unia Turza dopisała w niedzielę na swoje konto cenne 3 punkty. Dotkliwej porażki na własnym boisku doznali Czarni Gorzyce.

To był prawdziwy pogrom i klęska. W sobotę Czarni Gorzyce przegrali na własnym boisku z ROW-em Rybnik aż 0:8.

W zupełnie innych nastrojach weekend kończyli piłkarze Unii Turza. Na stadionie przy Bogumińskiej turzanie po zaciętym meczu pokonali MRKS Czechowice 2:1. Wszystkie gole padły w II połowie, między 60 a 64 minutą. Obie bramki dla Unii zdobył Sławomir Musiolik.

Po 17. kolejkach Unia zajmuje 3. miejsce w tabeli (jeden mecz zaległy do rozegrania), a Czarni plasują się na 13. miejscu.