Wygrana w Łodzi. SWD Wodzisław Śląski na podium rozgrywek

Piłkarki SWD Wodzisław Śląski mierzyły się wczoraj na wyjeździe z ostatnią drużyną w tabeli, UKS-em SMS-em II Łódź. Spotkanie nie należało do najłatwiejszych, ale ostatecznie to wodzisławianki wygrały i z kompletem punktów wrociły do naszego miasta.

Spotkanie rozpoczęło się od prowadzenia gospodyń, ale jeszcze przed przerwą bramkę wyrównującą zdobyła Wiktoria Błatoń. W drugiej połowie bramka Roksany Gulec dała wodzisławiankom zwycięstwo 2:1.

Dzięki zwycięstwu przerwę reprezentacyjną zawodniczki SWD Wodzisław Śląski spędzą na podium 1 Ligi. Obecnie plasują się na 3. miejscu w tabeli.

Już w najbliższą środę (28 września) piłkarki z Wodzisławia zagrają w finale Wojewódzkiego Pucharu Polski. Ich rywalkami będą zawodniczki z GKS-u Tychy. Początek starcia o 16:00 na Stadionie Aleja przy ul. Bogumińskiej.

Oceń publikację: + 1 + 3 - 1 - 11