Wysoka porażka Unii Turza w Polkowicach

2018-03-11, Autor: PS

O inauguracji rundy wiosennej szybko zapomnieć powinni piłkarze Unii Turza. W sobotnie popołudnie przegrali 6:0 z KS Polkowice.

Sobotnie spotkanie zabójczo rozpoczęli gospodarze, którzy po 15 minutach gry prowadzili już 3:0. Do bramki Unii trafiali Wojciech KonefałArkadiusz Lalko (samobójcza) i Michał Bednarski. Przed przerwą piłkarze z Polkowic jeszcze raz skierowali piłkę do bramki strzeżonej przez Marcina Musioła. W 23 minucie na listę strzelców wpisał się Wojciech Galas.

Druga odsłona sobotniego spotkania nie przyniosła wielu zmian w obrazie gry. Gospodarze nadal dominowali i dołożyli jeszcze dwie bramki. W 52 minucie drugie trafienie zaliczył Konefał a w 73 do bramki Unii trafił Damian Primel.

Kolejny mecz Unia Turza rozegra 18.03 (niedziela) o godz. 15:00 z zespołem Stali Brzeg.

KS Polkowice - Unia Turza 6:0 (4:0)

1:0 - Lalko 10 min.

2:0 - Konefał 12 min.

3:0 - Bednarski 15 min.

4:0 - Galas 23 min.

5:0 - Konefał 52 min.

6:0 - Primel 73 min.

Polkowice: Primel (75. Furtak) - Ostrowski (34. Nowacki), Radziemski, Bednarski (66. Kobiela), Kowalski, Magdziak, Galas, Fryzowicz, Bancewicz (80. Surożyński), Konefał, Azikiewicz. Trener Dobi Enkeleid

Unia: Musioł - Suchecki, Lalko, Zarychta, Dawid Pawlusiński (46. Trąd), Glenc, Kuczok, Dariusz Pawlusiński, Musiolik, Gładkowski, Hanzel (63. Polak). Trener Józef Dankowski