Wysoka porażka Unii Turza w sparingu z GKS 1962 Jastrzębie

2018-01-29, Autor: PS, źródło: uniaturza.pl

W swoim drugim meczu sparingowym Unia Turza uległa liderowi II ligi GKS-owi Jastrzębie 1:4. Mecz rozegrano na sztucznym boisku w Kamieniu, gdzie jastrzębianie tym spotkaniem rozpoczęli tygodniowy obóz.

Jedyny gol dla Unii padł w 79 minucie. Autorem bramki został Dariusz Pawlusiński, który zaskoczył bramkarza GKS-u uderzeniem z rzutu wolnego.

Piłkarze z Jastrzębie czterokrotnie trafili do siatki podopiecznych Józefa Dankowskiego. Wynik spotkania otworzył w 27. minucie Wojciech Caniboł, który wykończył wrzutkę Kamila Jadacha. Drugą bramkę w 67 minucie zdobył Daniel Szczepan. Dwie minuty później było już 3:0, a swojego gola zdobył Krzysztof Gancarczyk. Worek z bramkami dla GKS-u zamknął swoim drugim trafieniem Szczepan.

Kolejny sparing zawodnicy Unii rozegrają 3. lutego z Polonią Poraj.

GKS 1962 Jastrzębie - Unia Turza Śląska 4:1 (1:0)
1:0 - Caniboł (28 min.)
2:0 - Szczepan (67 min.)
3:0 - Gancarczyk (69 min.)
4:0 - Szczepan (76 min.)
4:1 - Pawlusiński (79 min.)

GKS: Szelong (30. Drazik, 62. Kurzanowski) – Mazurkiewicz (46. Zajączkowski), Czajkowski (30. Pacholski), Szymura (68. Czajkowski), Kulawiak (46. Weis), Semeniuk (46. Ali), Kuś (46. Jaroszek), Ruda (46. Caniboł, 78. Franc), Szczęch (46. Gancarczyk), Jadach (46. Dzida), Caniboł (30. Hasior, 52. Szczepan). Trener Jarosław Skrobacz

Unia:Paś (46. zawodnik testowany) – Zarychta ( 46. Chlebik), Lalko, testowany (10. Szymiczek), Glenc (46` Dudała), Dawid Pawlusiński (46. Danieluk), Dariusz Pawlusiński (46. Kuczok), Kostecki (65` Dariusz Pawlusiński), Musiolik (46. zawodnik testowany 51. Musiolik), Gładkowski (46. Goły), Hanzel (65. Gładkowski). Trener Józef Dankowski

Oceń publikację: + 1 + 3 - 1 - 0