Z nartami czy bez? Dla Niej bez różnicy

2013-06-27, Autor: Krzysztof Skorupa, mkor
Znakomity występ Natalii Załęskiej w Międzynarodowym Biegu w czeskim Kravare. Narciarka MKS-u Wodzisław zajęła II miejsce w biegu na dystansie 1800m.

Załęska wystartowała w kategorii dziewczyn 11-15 lat. Blisko podium była też inna zawodniczka klubu - Natalia Sikora, która uplasowała się na V miejscu.

IX miejsce zajęła Natalia Olczyk, XII była Jagoda Malinowska, XIII lokata przypadła Katarzynie Niemirskiej.

Wyniki narciarek MKS-u Wodzisław Śl. pokazują, że dobrze czują się one nie tylko zimą, ale też w słonecznej pogodzie, podczas biegów przełajowych.