Zadecydowały detale. Odra wygrywa przy Bogumińskiej

2015-08-25, Autor: mkor, źródło: mat. pras.
Trzecia kolejka rybnickiej A-klasy za nami. W sobotnim starciu zmierzyły się ze sobą MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski oraz MKS Żory.

Na kibiców zebranych na stadionie przy ul. Bogumińskiej czekało tego dnia wiele emocji. Pierwsza połowa była wyrównana, jednak na przerwę z lepszymi nastrojami schodzili goście. Żorzanie bez najmniejszych problemów wykorzystali rzut karny.W drugiej połowie obraz gry uległ drastycznej zmianie. Odra przejęła inicjatywę i ruszyła do przodu, czego efektem był rzut karny podyktowany za faul na Tomaszu Zielińskim. Ten został pewnie wykorzystany przez Macieja Kocztorza. Lada moment Bartosz Socha dał prowadzenie podopiecznym Irenusza Gabrysiaka. Na listę strzelców wpisał się jeszcze Remigiusz Wróblewski i przesądził o losach spotkania. Goście jednak nie odpuścili i zdobyli jeszcze gola na 3:2 w doliczonym czasie gry.
Oceń publikację: + 1 + 2 - 1 - 4