Zaznali smaku porażki. Odra przegrywa z Wartą

2022-08-18, Autor: KB

Po remisie i zwycięstwie przyszedł czas na pierwszą w sezonie porażkę. We wczorajszym, domowym spotkaniu lepsi okazali się przyjezdni z Gorzowa. Gościom do zwycięstwa wystarczyła jedna bramka.

W meczu 3. kolejki III ligi zespół Odry Wodzisław przegrał na własnym boisku z Wartą Gorzów 0:1. Jedyną bramkę tego spotkania zdobył Dawid Ufir.

Mecz od początku układał się na korzyść gości, co udokumentowali już w 17. minucie spotkania. W pierwszej połowie Gorzowianie mogli jeszcze podwyższyć prowadzenie, ale ta sztuka się im nie udała.

W drugiej odsłonie gry zobaczyliśmy nieco lepszą grę piłkarzy Odry Wodzisław. Podopieczni Jacka Trzeciaka próbowali wyrównować, ale zabrakło czasu oraz skuteczności. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwiem gości 1:0.

Po trzech meczach Odra ma 4 punkty na koncie i zajmuje 7. miejsce w lidze. Kolejne spotkanie w sobotę, w Bielsku-Białej.

Odra Wodzisław - Warta Gorzów 0:1

Oceń publikację: + 1 + 0 - 1 - 1