Zryw Bzie bez szans

W ramach IV kolejki rybnickiej A-klasy na stadionie przy ul. Bogumińskiej rywalizowały ze sobą MKP Odra Centrum oraz Zryw Bzie.

Pierwsza połowa była bardzo wyrównana. Goście zdobyli nawet bramkę, ale sędzia odgwizdał faul na bramkarzu Odry. Remigiusz Wróblewski był blisko zdobycia gola, ale dwukrotnie uderzył w poprzeczkę i raz w słupek. Jako pierwszy na listę strzelców wpisał się Piotr Szuścik, który wykorzystał precyzyjne podanie swojego kolegi.

W 75. minucie wynik został podwyższony przez Tomasza Zielińskiego, który popisał się świetnym uderzeniem zza pola karnego. Kropkę nad ‘i’ postawił Łukasz Nitka ustalając tym samym wynik spotkania na 3:0. Jest to już trzecie zwycięstwo podopiecznych Ireneusza Gabrysiaka, którzy na chwilę obecną zajmują czwartą pozycję w ligowej tabeli.

Skład MKP Odra: M.Krawczyk, B.Piprek (75min – R.Pradelok), P.Szuścik, M.Pawlusiński, D.Skrzyszowski, M.Kocztorz( 86min – B.Pawelec), T.Zieliński (80min – Ł.Nitka ), S.Buczkowski, R.Wróblewski (85 min – M.Przeliorz), B.Socha

Rezerwowi: M.Cywka, R.Pradelok, Ł.Nitka, B.Pawelec, M.Przeliorz, D.Bednarek

Oceń publikację: + 1 + 4 - 1 - 2