21 września Gala MMA w hali MOSiR-u w Radlinie. Znamy coraz więcej szczegółów.

2013-09-09 2172 Autor: mkor, źródło: mat. prasowe
0

Do wtorku zapisy na turniej piłkarski!

Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim zaprasza reprezentacje grup zawodowychdo wzięcia udziału w turnieju piłki nożnej. Rywalizację zaplanowano na 14 września.

2013-09-09 1993 Autor: mkor, źródło: Starostwo Powiatowe
0

Kolejna porażka. Odra czerwoną latarnią III ligi

W VI kolejce III ligi piłkarskiej, Pniówek Pawłowice Śląskie pokonał Odrę Wodzisław 3-0. Dla wodzisławian to już czwarta ligowa porażka z rzędu.

2013-09-08 1529 Autor: mkor, źródło: Odra Wodzisław
0

Pokonaj 35 km na rowerze

Trwają zapisy na V Międzygminny Rajd Rowerowy Morawskich Wrót. Chętni mają czas do 10 września.

2013-09-07 1835 Autor: mkor, źródlo: mat. prasowe
0

Siatkarki Zorzy ponownie zaprezentują się kibicom

MKS Zorza wraca na parkiet. W najbliższą sobotę, 7 września, w hali Szkoły Podstawowej nr 8 w Wodzisławiu Śląskim będzie miał miejsce turniej siatkówki kobiet "Pożegnanie lata 2013".

2013-09-05 1488 Autor: mkor, źródło: MKS Zorza
1

Puchar Polski: Odra wygrywa. Trener na boisku

Odra Wodzisław wygrała swój pierwszy mecz w tym sezonie. W Okręgowym Pucharze Polski okazała się lepsza od LKS-u Rudniki, wygrywając na wyjeździe 2-0.

2013-09-05 1980 Autor: mkor, źródło: Odra Wodzisław
0

Nadchodzi gala MMA!

Będzie to wydarzenie bez precedensu. Przed nami pierwsza w regionie ROW gala MMA. Widowisko rozegra się w hali MOSiR-u w Radlinie, 21 września.

2013-09-04 2355 Autor: mkor, źródlo: Adrenalina Fight
Trasa była urokliwa
1

Nordic walking: znamy mistrza powiatu wodzisławskiego

83 zawodników z całego Śląska i walka o miano mistrza powiatu. Mistrzostwa Powiatu Wodzisławskiego w Nordic Walking za nami.

2013-09-03 1719 Autor: Krzysztof Dybiec
0

Jak zostać katorżnikiem? Wie to 31-latek z Rydułtów

Dla niektórych zwykłe bieganie to stanowczo za mało. Dlatego corocznie Bieg Katorżnika w Lublińcu przyciąga tłumy entuzjastów ekstremalnej rozrywki. W tym roku na podium stanął Daniel Stroiński z Rydułtów.