zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.tuwodzislaw.pl daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny rybnickim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~tuwim 2017-06-24 09:44:27

  Nareszcie coś ruszyło z tym placem. Boisko do siaty, teraz to... Może ciut więcej imprez i to niekoniecznie disco polo? Miejsce do napicia kawy przydałoby się też nieco dłużej, nie tylko okazjonalnie. Ale propsy za progres w sprawie.

 • ~odrok 2017-06-24 09:12:12

  Dziwi mnie, że Pan Rek ze spółką nie stworzą klubu w Wodzisławiu. Kibice przyjęliby takich ludzi z otwartymi ramionami, gdyby potrafili zjednoczyć MKP z APN.

 • ~Dominika Domino 2017-06-23 09:55:02

  Pan Mariusz Blazy, kierownik basenu mosirowego na os. 1 Maja robił to odpłatnie na fakturkę jego centrum nurkowego czy też w ramach pracy w Mosir? Oczywiście jak najbardziej dobrze oczyścić kąpielisko przed sezonem, ale z ciekawości czystej :)

 • ~freebutterfly 2017-06-22 22:19:44

  Nie jest przelotowe centrum? Remontowany jest już z ronda na Radlinie II. Żeby ominąć kilkuset metrowy remont trzeba stać w korku na wjeździe na rybnicką, na kolejnych dwóch rondach, kolejny na światłach koło szpitala i na rondzie! Na tym odcinku jedzie się dwa razy dłużej! Jak można remontować aż dwie z czterech dróg do ronda! Totalna głupota! Tylko ktoś kto tędy nie jeździ może bredzić że to nie jest uciążliwe!

 • ~Dr Svevo 2017-06-22 22:02:44

  Przypomina mi to obraz rodem ze wsi potiomkinowskiej...tylko nazwa jakaś inna po angielsku żeby było na czasie.

 • ~Dr Svevo 2017-06-22 21:56:39

  Prezydent i władze miasta ostatnio się pogubili.Ale to moja opinia.
  Skoro jest wynik 16-1-1 a prezydent wygrał wybory w 1 turze to jak dla mnie jest oczywistym że lepszego nie ma . O zgrozo po prostu w 50 tys. mieście nawet nie ma poważnej konkurencji kiedy przyjdzie do wyborów ! Nie rokuje to dobrze skoro mieszkańcy nie interesują się swoim miastem a urzędnicy zajmują się tak jak napisała ~Maja~ tylko bieżącymi sprawami czyli aby do jutra.

 • ~lest7 2017-06-22 17:23:16

  To nie jest jakieś wielkie "przelotowe centrum" i mieszkańcy szybko dadzą sobie radę , a efekt będzie ważny !?

 • ~Włodzimierz Jan Skaja 2017-06-22 14:51:16

  A Kochanowicz ma dużo racji .Ul PCK wygląda jak ulica z przedwojennej wioski na kresach wschodnich-Od 27 lat obiecują zrobic dobry dojazd do bloków oraz PARKING dla pojazdów na 4 kółkach miejsca jest multum dużo.Zrobili inne drogi za 2 lata juz je remontują same dziury .Kto to odbierał ? Wstyd dla urzędasów za co my płacimy podatki .Za ich nieprofesjonalizm i głupotę urzędniczą.Za taką pracę my mieszkańcy podziękujemy na wyborach.Ul PCK jest do oglądania na bieżąco same dziury wystające krawężniki ,w lecie okien nie można otwierać tumany kurzu itd itp.Pan kieca obiecuje ale co innego buduje-chwała mu za to !!!

 • ~Maja 2017-06-22 14:00:06

  @auto-bus nie zgadzam się zTobą, bo właśnie prezydent kształtuje politykę miasta która ma na celu rozwój. Przez rozwój ja rozumie właśnie wpływy budżetowe , ilość miejsc pracy, ilość firm w mieście , dochody mieszkańców. Dla mnie nie jest rozwojem otynkowanie budynków urzędu czy tez wymiana okien w szkołach. Wpływy budżetowe są ścisłe skorelowane z rozwojem gospodarczym miasta, widać ze przy ostrożnym szacowaniu budżetu nie zostały zrealizowane na poziomie minus 8 200 000 zł, a prawdopodobnie chodziło o jakieś dodatkowe 10 mln. Wynika to z dużych błędów w zarządzaniu miastem które się ciągną od lat, braku wizji rozwoju miasta która widać na każdym kroku. Tu się tylko administruje bieżącymi sprawami i z wszelkich sił próbuje utrzymać na stolku, ruchów strategicznych brak, co z reszta zaczyna się mścić w postaci zastoju w mieście i niewykonaniu zaplanowanych wpływów.

 • ~auto-bus 2017-06-22 13:36:59

  nie jestem pewien czy prezydent ma do końća wpływ na realizację przychodów. Majątkowych, ze sprzedaży nieruchomości - owszem. Ale z podatków od ludzi? Jak ktoś przestaje pracować, to przestaje odprowadzać podatki. A jak się wyprowadza, to odprowadza podatki tam gdzie mieszka. To samo dzieje się z firmami, jeśli wynoszą się z miasta. Nie widzę tu za bardzo związku z wykonaniem budżetu. Oczywiście można zadać sobie pytanie czy prezydent zrobił wszystko, by ściągnąć firmy, ewentualnie zatrzymać ich odpływ, ale to nie jest sprawa która ma związek z wykonaniem budżetu i przyznaniem absolutorium.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuWodzislaw.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert tuWodzislaw.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuWodzislaw.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy lubicie spędzać czas nad wodzisławskim Balatonem?

Oddanych głosów: 140