MKS Wodzisław wygrywa w Tychach
0

Finał „A” eliminacji do Mistrzostw Polski U15M w strefie śląsko-opolskiej. 18 lutego nasi koszykarze wygrali kolejne ważne, wyjazdowe spotkanie tym razem w Tychach.

2021-02-19 2238 Autor: mk, źródło: MKS Wodzisław
KS Ski Team: Oliwia złotą medalistką w biegach narciarskich
0

Zawodniczka KS SKI TEAM Wodzisław Śląski, Oliwia Witek w pięknym stylu pokonała wszystkie rywalki i stanęła na najwyższym stopniu podium, zdobywając swój pierwszy złoty medal w biegach narciarskich Śląsko-Beskidzkiej Ligi.

2021-02-18 2564 Autor: mk, źródło: KS Ski Team Wodzisław
Odra Wodzisław odcina się od związku z pseudokibicami zatrzymanymi przez policję
2

Bulwersująca sprawa dotycząca zatrzymania pseudokibiców, którzy dopuścili się szeregu przestępstw ujrzała światło dzienne w piątek. Dziś prezes Odry Wodzisław wydał w tej sprawie oświadczenie.

2021-02-16 5292 Autor: AB
Wysokie zwycięstwo koszykarzy MKS Wodzisław Śl.
0

W miniony piątek został rozegrany w SP 28 Wodzisław Śl. mecz koszykówki chłopców rocznika 2008 i młodsi / kategoria U13M / w ramach finału B śląskich rozgrywek. Nasza drużyna podejmowała zespół KS Pogoń Ruda Śl.

2021-02-16 2379 Autor: mk, źródło: MKS Wodzisław
Biathloniści UKS Strzał przywieźli 9 medali
0

8 i 9 lutego na Kubalonce rozegrane zostały Biathlonowe zawody regionalne - Region Śląsk. UKS Strzał pokazał formę i przywiózł do Wodzisławia 9 medali.

2021-02-16 2340 Autor: mk, źródło: UKS Strzał Wodzisław
KS Ski Team Wodzisław z sukcesami na Mistrzostwach Polski
1

W dniach 30.01.2021 - 01.02.2021 w Klikuszowej rozegrano Mistrzostwa Polski Młodzików i UKS-ów w biegach narciarskich. Biegaczki KS SKI TEAM Wodzisław Śląski spisały się rewelacyjnie zajmując dwa miejsca w pierwszej 10.

2021-02-15 2489 Autor: mk, źródło: KS Ski Team Wodzisław
Turniej Piłki Nożnej pod dyktando wodzisławskich 11-latków!
0

Na parkiecie hali Górnika Radlin rozegrany został IV Halowy Turniej Piłki Nożnej, upamiętniający postać zmarłego w 2017 roku Zygfryda Kiermaszka. Niepokonana okazała się drużyna MUKP Odra Centrum Wodzisław Śląski.

2021-02-15 2555 Autor: mk, źródło: Śląski Związek Piłki Nożnej
Od 13 lutego Manta ponownie otwarta
0

Od 13 lutego znów będzie można popływać na Krytej Pływalni "MANTA" w Wodzisławiu Śląskim.

2021-02-12 3663 Autor: mk
Zwycięstwo MKS Wodzisław w Bytomiu
0

Zespół MKS Wodzisław zagrał bardzo dobre wyjazdowe zawody (4.02.) w Bytomiu. Drużyna przywozi z trudnego terenu cenne dwa punkty.

2021-02-11 2172 Autor: mk, źródło: MKS Wodzisław
Biegi narciarskie: Oliwia Witek z 2. miejscem
0

W niedzielę 7 lutego na trasach Kubalonki rozegrano III edycję ligi regionalnej w biegach narciarskich. Zawodnicy KS SKI TEAM Wodzisław Śląski spisali się bardzo dobrze zajmując czołowe miejsca wśród śląskich biegaczy, którzy nalezą do najlepszych w Polsce.

2021-02-11 2020 Autor: mk, źródło: mat. prasowe