Runmaggedon Silesia. Tomasz Oślizło najlepszy
0

Pochodzący ze Skrzyszowa Tomasz Oślizło okazał się najlepszy w jednej z kategorii Runmaggedonu, który w weekend odbył się Hałdach Sośnicy. Oślizło był najszybszy na trasie 6 km. Musiał pokonać ponad 30 przeszkód.

2022-06-29 1802 Autor: KB, źródło: Runmaggedon
Gorzyce: Dziecięce Zawody Kajakowe o Puchar Wójta. Trwają zapisy
0

9 lipca, w sobotę odbędzie 5. edycja Dziecięcych Zawodów Kajakowych o Puchar Wójta Gminy Gorzyce „W poszukiwaniu Nemo”. Aktualnie trwają zapisy. Zawody odbędą się na wodach ośrodka „Olza”. Impreza kierowana jest dla dzieci od 5 do 12 roku życia.

2022-06-29 1491 Autor: KB
Ryszard Wieczorek odchodzi. Jest oświadczenie Odry Wodzisław
0

W środę wieczorem Odra Wodzisław poinformowała, że Ryszard Wieczorek przestał pełnić funkcję trenera drużyny. W piątek klub wydał oficjalny komunikat w tej sprawie. Czytamy w nim, że nie udało się dojść do porozumienia w sprawie wyobrażenia na rozwój drużyny i klubu w kolejnym sezonie.

2022-06-27 4506 Autor: KB, źródło: Odra Wodzisław
Odra bez trenera. Ryszard Wieczorek odchodzi z klubu
1

Ryszard Wieczorek nie jest już trenerem Odry Wodzisław. Chwilę przed godziną 18:00 klub wydał komunikat w tej sprawie. Wieczorek zatrudniony został po nieudanych meczach rundy wiosennej. Poprowadził drużynę w sześciu spotkaniach i zdołał wywalczyć z zespołem utrzymanie w III Lidze.

2022-06-22 6442 Autor: KB, źródło: Odra Wodzisław
Radlin: Sukces w Radlinie. Srebro i brąz Mistrzostw Śląska siatkarzy plażowych
0

W Radlinie rozegrany został turnie finał Mistrzostw Śląska Juniorów Młodszych w siatkówce plażowej. Górnik Radlin reprezentowało pięć par. Radlińskie zespoły wywalczył srebro i brąz tych mistrzostw. Obie pary awansowały do półfinału Mistrzostw Polski.

2022-06-21 1484 Autor: KB, źródło: Górnik Radlin
Radlin: Awans Górnika do
0

Radlin: Awans Górnika do "okręgówki"

Zakończyły się rozgrywki rybnickiej A-klasy. Zespół Górnika Radlin zakończył sezon mistrzostwem i awansem do klasy okręgowej. W ostatniej kolejce Górnicy pokonali drugi zespół z Bełka 8:1.

2022-06-20 1701 Autor: KB
Wygrana na koniec. Odra pokonuje Polonię Bytom
0

Zakończyły się rozgrywki 3. Ligi. Odra Wodzisław w ostatnim meczu tego sezonu pokonała Polonię Bytom 1:0. Wodzisławianie zwyciężyli po bramce Wojciecha Wenglorza i ostatecznie zakończyli zmagania na 11 miejscu.

2022-06-17 2730 Autor: KB, źródło: Odra Wodzisław
Business Champions League. Kolejna edycja za nami
0

Za nami kolejna edycja Business Champions League. Na stadionie w Wodzisławiu odbył się turniej finałowy tegorocznej edycji. Zwycięzcami okazali się być zawodnicy Tenneco Rybnik, którzy wygrali wszystkie spotkania. Drugie miejsce zajęli prawnicy z Wodzisławia. Ekipa Obi z Jastrzębia-Zdroju zajęła odległe miejsce.

2022-06-17 2228 Autor: KB
Śląska Gala Koszykówki. Olimpia z nagrodami
0

11 czerwca w Tychach odbyła się uroczysta gala, na której koszykarki Olimpii Wodzisław Śląski odebrały nagrody za miniony sezon. Śląska Gala Koszykówki Młodzieżowej była podsumowaniem sezonu 2021/22.

2022-06-13 1694 Autor: KB, źródło: Olimpia Wodzisław Śląski
Jest utrzymanie. Odra wygrywa z Foto-Higieną
0

W sobotę Odra Wodzisław mierzyła się na wyjeździe z Foto-Higieną Gać. Był to mecz 33. kolejki rozgrywek III Ligi. Dzięki zwycięstwu Odra zapewniła sobie utrzymanie. Zawodnicy z Wodzisławia pewnie pokonali gospodarzy 5:0

2022-06-13 1707 Autor: KB, źródło: Odra Wodzisław