Młodzi koszykarze zwycięzcy. MKS Wodzisław Śląski wygrywa w Raciborzu
0

Drużyna MKS-u Wodzisław Śląski w kategorii kadeci rozgrywała w czwartek wyjazdowy mecz z zespołem Minibasketball Racibórz. Faworyzowani goście pewnie zwyciężyli w tym meczu 84:53.

2022-10-18 2162 Autor: KB, źródło: MKS Wodzisław Śląski
Nieudany wyjazd do Zielonej Góry. Odra wysoko przegrywa
0

W niedzielę (16 października) w Zielonej Górze Odra Wodzisław Śląski mierzyła się na wyjeździe z Lechią Zielona Góra. Po blamażu w poprzednim tygodniu wiadome było, że trudno będzie o zwycięstwo z piątą drużyną ligi, ale nikt nie spodziewał się kolejnej deklasacji. Lechia pewnie pokonała Odrę Wodzisław 5:0.

2022-10-17 2864 Autor: KB, źródło: Odra Wodzisław
Godów: Przy szlaku powstała stacja naprawy rowerów
0

Przy Żelaznym Szlaku Rowerowym na terenie Gminy Godów zainstalowana została stacja naprawy rowerów. Znajdują się tam podstawowe narzędzia do naprawy usterek w jednośladach.

2022-10-14 2245 Autor: KB, źródło: Gmina Godów
Siatkarki ZORZY rozpoczęły sezon. Było zwycięstwo i porażka
0

Rozpoczął się siatkarki sezon dla zawodniczek ZORZY Wodzisław Śląski. Początek był udany w wykonaniu seniorek, które wygrały swój mecz 3:0. Nieco gorzej zaprezentowały się kadetki, któe musiały uznać wyższość rywalek z Jastrzębia i przegrały 0:3.

2022-10-13 2361 Autor: KB, źródłó: UM Wodzisław
Sukces judoków. Przywieźli nie worek, a wór medali
0

To były udane zawody. Zawodnicy Akademii Sportowej Top Team przywieźli z międzynarodowych zawodów w Judo w Sosnowcu prawie 40 medali. Wśród nich aż cztery krążki są złotego koloru.

2022-10-12 2087 Autor: KB, źródło: Akademia Top Team
SWD wygrywa z ROW-em. 9 bramek w Rogowie
0

Świadkami piłkarskiej strzelaniny byli kibice zgromadzeni na boisku w Rogowie, gdzie drugi zespół SWD Wodzisław Śląski podejmował rezerwy ROW-u Rybnik. Do przerwy wodzisławianki przegrywały 2:3, ale po przerwie zdołały doprowadzić najpierw do wyrównania, a ostatecznie wygrać mecz 6:3. To ostatni mecz rezerw w tym sezonie.

2022-10-12 2215 Autor: KB, źródło: SWD Wodzisław Śląski
Koszykarki zwycięskie. Olimpia wygrywa z UKS-em Dwójka (98:44)
0

W niedzielę (9 października) koszykarki Olmipii Wodzisław pokonały we własnej hali UKS Dwójka Kamienica Polska 98:44. Mecz przez cały czas układał się po myśli gospodyń, które ostatecznie pewnie pokonały swoje rywalki.

2022-10-11 5065 Autor: KB, źródło: Olimpia Wodzisław Śląski
Młodzi koszykarze górą. MKS Wodzisław Śląski wygrywa z Opolem
0

Swoje pierwsze zwycięstwo w rozgrywkach U15 odnieśli w tym sezonie koszykarzee MKS Wodzisław Śląski. W pierwszym meczu tego sezonu przegrali z MKKS-em Rybnik. W czwartek zdołali jednak pokonać na własnym parkiecie rywali z Opola.

2022-10-11 2280 Autor: KB, źródło: MKS Wodzisław Śląski
Blamaż przy Bogumińskiej. Odra przegrywa ze Stilonem Gorzów (1:6)
0

Ten dzień kibice i piłkarze Odry Wodzisław chcieliby jak najszybciej zapomnieć. W sobotę, w meczu 11. kolejki na własnym boisku Odra podejmowała Stilon Gorzów. Mecz zakończył się wysoką porażką "Dumy Wodzisławia" 1:6. Do przerwy kibice mogli mieć jeszcze nadzieję na odwrócenie losów meczu, ale druga połowa rozwiała wątpliwości.

2022-10-10 2356 Autor: KB
Udana inauguracja sezonu koszykarzy. MKS Wodzisław Śląski U17 wygrywa
0

Juniorzy MKS-u Wodzisław Śląski udanie rozpoczęli eliminacje do koszykarskich Mistrzostw Polski U-17. Drużyna z Wodzisławia pokonała KS Start Meble Dobrodzień 104:40.

2022-10-10 2044 Autor: KB, źródło: MKS Wodzisław Śląski