Dominika Bielecka

Dominika Bielecka pokonuje kolejne wzniesienie w Seefeld
0

Bielecka ósma na świecie

Dobrze będzie wspominać start w autriackim Seefeld Dominika Bielecka. Polka zajęła tam 8. miejsce pośród najlepszych juniorek na świecie.

2013-12-17 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. prasowe
0

Bielecka najlepsza z polskich zawodniczek we Włoszech

Przełom listopada i grudnia dla Dominiki Bieleckiej minął pod znakiem sportowych zmagań na nartach. We włoskiej miejscowości - Santa Clara, Polka zajęła 4. miejsce na dystansie 5 km stylem klasycznym.

2013-12-02 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. prasowe
0

Sikora siódma w Polsce

21 i 22 września, w Marklowicach, rozegrano Mistrzostwa Polski w biegach na nartorolkach. W zawodach wystartowały dwie zawodniczki MKS-u Wodzisław Śl. - Natalia Sikora i Izabella Sikorska.

2013-10-01 18:45 Autor: Krzysztof Skorupa, mkor
0

Biegaczki MKS-u Wodzisław nie próżnują

W miniony weekend, w Istebnej, rozegrano kolejne zawody w ramach Pucharu Polski na nartorolkach. Bardzo dobry występ zanotowały biegaczki MKS-u Wodzisław Śląski.

2013-09-17 00:00 Autor: mkor, Krzysztof Skorupa
Dominika Bielecka (druga z lewej)
0

Bielecka wciąż w formie

Dominika Bielecka zajęła II miejsce podczas Pucharu Polski na nartorolkach. Zawody miały miejsce w Poroninie.

2013-08-20 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. prasowe
0

Dominika Bielecka wicemistrzynią Polski!

Wielki sukces Dominiki Bieleckiej. Nasza zawodniczka na trasach Kubalonki zdobyła srebrny medal w Mistrzostwach Polski Juniorek w Biegach Narciarskich.

2013-03-27 00:00 Autor: mkor, Krzysztof Skorupa
0

Puchar TZN: Dominika Bielecka nie miała sobie równych w Zakopanem

Kolejne znakomite wyniki Dominiki Bieleckiej. Tym razem biegaczka MKS-u Wodzisław triumfowała w Pucharze TZN. Zawody rozegrano w ramach Pucharu Polski.

2013-03-04 18:45 Autor: mkor, źródło: mat. prasowe
1

Bielecka wraca z jednym medalem, ale mogły być dwa

Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży Podkarpacie 2013 Dominika Bielecka będzie wspominała z mieszanymi odczuciami. W Ustrzykach Dolnych wywalczyła co prawda srebrny medal, ale mogła zgarnąć także drugi. Do brązu w skiathlonie zabrakło jej bardzo niewiele, bo zaledwie jednego miejsca.

2013-02-21 00:00 Autor: mkor, Krzysztof Skorupa
Dominika Bielecka na starcie
0

Puchar Kontynentalny: Bielecka powodem do dumy

Dominika Bielecka znakomicie zadebiutowała w Pucharze Kontynentalnym. Absolwentka Gimnazjum nr 3 w Wodzisław Śl., rywalizując z bardziej doświadczonymi rywalkami, uplasowała się ostatecznie na 10. miejscu.

2013-02-04 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. prasowe
Dominika Bielecka w swoim zwycięskim biegu
0

Bielecka znowu dominuje

26-27 stycznia 2013 w Tomaszowie Lubelskim został rozegrany Puchar Roztocza w biegach narciarskich. Przy bardzo dużym mrozie na trasach w Siwej Dolinie kolejne dwa zwycięstwa odniosła biegaczka MKS Wodzisław Śląski - Dominika Bielecka.

2013-01-29 00:00 Autor: Krzysztof Skorupa