Odra przegrywa sparing z Rozwojem Katowice

2012-07-07, Autor: Redakcja, źródło: mat. pras.
W rozgrywanym na boisku Gosława Jedłownik sparingowym spotkaniu Odra Wodzisław uległa najlepszej drużynie opolsko-śląskiej III ligi w minionym sezonie - Rozwojowi Katowice 2:4. Dla podopiecznych Tomasza Babuchowskiego był to pierwszy sparing tego lata.

Wynik spotkania w 34. minucie otworzyli piłkarze Rozwoju. 7 minut później z rzutu karnego wyrównał Paweł Polak i przy wyniku 1:1 piłkarze schodzili na przerwę. Gorzej było w drugiej odsłonie, a zwłaszcza w jej ostatnim kwadransie. Katowiczanie strzelili trzy kolejne bramki, a Odra była w stanie odpowiedzieć tylko golem Tomasza Młynka.

Zgodnie z zapowiedziami w składzie Odry pojawiło się kilku testowanych zawodników. Wodzisławianie w każdej połowie zagrali dwoma różnymi jedenastkami.

Odra Wodzisław Śląski - Rozwój Katowice 2:4 (1:1)
0:1 - testowany, 34 min
1:1 - Polak, 41 min - karny
1:2 - Gielza, 78 min
1:3 - Tkocz, 80 min
2:3 - Młynek, 83 min

Odra Wodzisław: I połowa: Grzegorz Drazik - Artur Gać, Grzegorz Jakosz,  Krzysztof Szeja, Progress Musepa, Łukasz Reinhard, Łukasz Staniek, Bartosz Zyguła, Maciej Rozmus, Paweł Polak, testowany, II połowa: Michał Łagoda - Jacek Bańczyk, Artur Cichy, Mateusz Bieniasz, Kamil Karczmarczyk, Mateusz Balcer, Marek Walczak, Łukasz Zapotoczny, Piotr Górnicki,Tomasz  Młynek, Marcin Staszewski

Rozwój Katowice: testowany - Szymiński, Gałecki, Domański, Winiarczyk - Żak, Gacki, Wawrzyńczok, testowany - Tyc, testowany. II połowa: Majerczyk - Colik, Świerczyński, testowany, Mielnik - Sadowski (65. testowany), Zalewski, Tkocz, Wolny - Kut - Gielza