Odra Wodzisław: sparing z nowymi zawodnikami

2011-02-10, Autor: Redakcja
Odra Wodzisław wygrała sparing Pniówkiem Pawłowice Śląskie 2:1. Mecz był testem dla nowych piłkarzy.

W barwach Odry w meczu z trzecioligowym Pniówkiem Pawłowice Śląskie zagrali między innymi Tomasz Stolpa, Artur Cybulski, Michał BrzozowskiAdrian Marek. Stolpa znany jest z Zagłębia Sosnowiec, norweskiego Tromsø IL, szwedzkiego Gelfe IF i azerskiego Qabala FK. Artur Cybulski może przejść z MKS Kluczbork do wodzisławskiego klubu na zasadzie wypożyczenia. Michał Brzozowski to wychowanek Ruchu Chorzów, grający ostatnio w GKS Katowice. Zaś Adrian Marek grał w Zagłębiu Sosnowiec.

Pierwszy sparing na sztucznej nawierzchni na boisku w Świerklanach wodzisławianie wygrali. Bramki dla Odry zdobyli Bartłomiej SikorskiMarcin Figiel. Pierwsza padła w 84. minucie, natomiast druga 4 minuty później. Jednak to Pniówek Pawłowice Śląskie prowadził do przerwy. Bramkarza pokonał Michał Czyż.

Odra Wodzisław Śląski wystąpiła w składzie: Tomasz Bąkowski - Michał Brzozowski, Daniel Tanżyna, Adrian Marek, Andy Surgota - Marek Sobik, Szymon Jary, Kamil Kuczok, Łukasz Skrobacz - Tomasz Stolpa, Samuelson Odunka. Weszli z ławki rezerwowych: Artur Cybulski, Marcin Figiel, Bartłomiej Sikorski, Paweł Polak.