10 kwietnia odbędzie się II edycja Biegu Wielkanocnego o Puchar Prezydenta Miasta Wodzisławia Śląskiego
0

II Bieg Wielkanocny o Puchar Prezydenta Miasta Wodzisławia Śląskiego. Trwają zapisy

10 kwietnia w naszym mieście odbędzie się kolejny Bieg Wielkanocny o Puchar Prezydenta Miasta Wodzisławia Śląskiego. Trwają zapisy.

2016-03-24 1416 Autor: ps, źródło: KS Forma
Koszykarze MKS-u Wodzisław zwyciężyli w zeszłorocznej edycji turnieju w kategorii U-15
0

Koszykarskie zawody „Easter Tournament Ostrava” z udziałem MKS Wodzisław

W dniach 24-27 marca zespół MKS Wodzisław Śląski, w skład którego wchodzą uczniowie klasy sportowej Gimnazjum Nr 3 Mistrzostwa Sportowego, będzie uczestniczył w wielkim europejskim turnieju koszykówki młodzieżowej „Easter Tournament Ostrava 2016”.

2016-03-23 1809 Autor: ps, źródło: MKS Wodzisław
W zawodach biegowych ''Regatta Cross na Dzień Kobiet'' wzięło udział 152 zawodników
0

Ponad 150 zawodników wzięło udział w „Regatta Cross na Dzień Kobiet”

W zeszłym tygodniu w Wodzisławiu Śląskim odbyły się wyjątkowe zawody biegowe "Regatta Cross na Dzień Kobiet", w której wzięło udział ponad 150 zawodników.

2016-03-22 1753 Autor: ps, źródło: organizator
MKP Odra Centrum zwyciężyła w pierwszej kolejce rundy wiosennej 2:0. Przeciwnikiem wodzisławian była drużyna MKS-u Czerwionka
0

Odra Centrum pewnym krokiem wkroczyła w rundę wiosenną

W pierwszej kolejce rundy wiosennej klub Odra Centrum Wodzisław Śląski stanął na wysokości zadania i zdobył komplet punktów.

2016-03-22 1427 Autor: ps, źródło: materiały prasowe
Unia Turza Śląska nie wykorzystała okazji do odskoczenia rywalom w tabeli i przegrała mecz z rezerwami GKS-u Tychy 1:2
0

Falstart lidera IV ligi. Rozgrywki wznowiły także ligi okręgowe

Lider IV ligi, LKS Unia Turza Śląska, przegrała rozegrany w niedzielę mecz inaugurujący rundę wiosenną. Pierwszą kolejkę mają za sobą również ligi okręgowe, w których występują kluby z powiatu wodzisławskiego

2016-03-21 1693 Autor: ps, źródło: materiały prasowe
17 marca odbyła się oficjalna prezentacja IV-ligowej drużyny LKS Unia Turza Śląska przed rundą wiosenną
0

LKS Unia Turza Śląska: prezentacja drużyny przed rundą wiosenną

W czwartek 17 marca w sali przy stadionie LKS-u Unia Turza Śląska miała miejsce prezentacja drużyny przed rundą wiosenną, w której udział wzięli m.in. zawodnicy zespołu seniorskiego, trenerzy, manager oraz Wójt Gminy Gorzyce.

2016-03-20 2252 Autor: Piotr Stolorz
17 kwietnia w Wiejskim Domu Kultury w Olzie odbędzie się II Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego
0

Olza: za miesiąc II Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego. Trwają zgłoszenia

17 kwietnia w Wiejskim Domu Kultury w Olzie odbędzie się II Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego. Przyjmowane są zgłoszenia chętnych rodzin.

2016-03-17 2155 Autor: ps, źródło: WDK Olza
W Pucharze Śląska minikoszykówki dziewcząt bardzo dobrze zaprezentowały się koszykarki Olimpii Wodzisław z rocznika 2005 (i młodsze)
1

Koszykarki Olimpii z rocznika 2005 wzięły udział w Pucharze Śląska

Najmłodsze koszykarki drużyny ŻKK Olimpia Wodzisław z rocznika 2005 (i młodsze) wzięły udział w Pucharze Śląska w minikoszykówce dziewcząt.

2016-03-17 2533 Autor: ps, źródło: Olimpia Wodzisław Śląski
Łącznie 9 medali Ogólnopolskiej Ligi Dzieci i Młodzieży Jiu-Jitsu zdobyli zawodnicy wodzisławskiego Octagon Team
0

Octagon Team Wodzisław: najmłodsi zawodnicy klubu z medalami ligi jiu-jitsu

Najmłodsi zawodnicy wodzisławskiego klubu sportów walki Octagon Team wzięli udział w Ogólnopolskiej Lidze Dzieci i Młodzieży Jiu-Jitsu.

2016-03-16 2226 Autor: ps, źródło: Octagon Team Wodzisław
Młodziczki MKS-u Zorza Wodzisław Śląski rozegrały 11 marca Turniej Finałowy Mistrzostw Śląska. W końcowej klasyfikacji zajęły IV miejsce
0

Młodziczki Zorzy Wodzisław rozegrały finałowy turniej Mistrzostw Śląska

W miniony piątek zakończyły się zawody finałowe Mistrzostw Śląska młodziczek w sezonie 2015/2016. Rozgrywki trwały siedem miesięcy, wzięło w nich udział 56 zespołów. Młodziczki ZORZY dotarły aż do finałowej czwórki, do grona najlepszych drużyn w województwie.

2016-03-14 3562 Autor: ps, źródło: MKS Zorza Wodzisław Śląski