21. Powiatowy Rajd Rowerowy

Ponad 900 rowerzystów wzięło udział w 21. Powiatowym Rajdzie Rowerowym. Zobaczcie zdjęcia ze startu tegpo gigantycznego peletonu!

Zobacz
2019-09-01 3158 Autor: Grzegorz Matla
VII GP Starosty Wodzisławskiego w siatkówce plażowej

W sobotę (10 sierpnia) został rozegrany turniej Otwarty, ostatni w ramach VII edycji Grand Prix Starosty Wodzisławskiego w siatkówce plażowej. W rywalizacji wzięło udział 7 zespołów. Zwycięską okazała się para Szafranek Dawid/ Ferdyan Andrzej. Nagrody wręczyła Krystyna Kuczera, Członek Zarządu Powiatu Wodzisławskiego.

Zobacz
2019-08-13 2083 Autor: SK GÓRNIK RADLIN
76. Tour de Pologne: kolarze przejechali przez Połomię

W poniedziałek (5 sierpnia) uczestnicy 76. Tour de Pologne przejeżdżali przez nasz region. W Połomi zawodnicy pojawili się ok. godz. 16:55. Kolarze przejechali ulicą Podgórną, a następnie ulicą Wolnoścki skierowali się w stronę Świerklan. Zobaczcie zdjęcia:

Zobacz
2019-08-06 1799 Autor: ig
Rajd Dwóch Gmin Szlakiem Powstań Śląskich

W stulecie od wybuchu pierwszego Powstania Śląskiego, w miejscach, gdzie kiedyś powstańcy walczyli o wolność, zorganizowany został Rajd Dwóch Gmin Szklakiem Powstań Śląskich Gorzyce – Godów. Zawody, które odbyły się 13 i 14 lipca były trzecią po Kuźni Raciborskiej i Gaszowicach rundą tego pucharu.

Zobacz
2019-07-23 2233 Autor: Grzegorz Matla
Odra Wodzisław kończy sezon porażką

W sobotę została rozegrana ostatnia kolejka w klasie okręgowej "ZINA" Grupa 3. Odrze Wodzisław nie udało się uniknąć porażki. Niebiesko-czerwoni w meczu na szczycie ulegli Unii Turza Śląska 1:2.

Zobacz
2019-06-16 1633 Autor: Grzegorz Matla
Święto tenisa stołowego w Wodzisławiu Śląskim

80 zawodniczek i zawodników w różnym wieku wzięło udział w turnieju Grand Prix Wodzisławia Śląskiego. 1 czerwca odbył się pierwszy turniej z cyklu. Celem przeprowadzanych turniejów jest propagowanie wśród młodzieży szkolnej i dorosłych aktywnych form spędzania czasu wolnego i zdrowej sportowej rywalizacji.

Zobacz
2019-06-04 2686 Autor: MM
Wyścig Kolarski o Puchar Wójta Gminy Mszana

W minioną niedzielę, 26 maja odbył się II Wyścig Kolarski o Puchar Wójta Gminy Mszana. W zawodach wzięło udział blisko 120 zawodników, nie tylko z województwa śląskiego.

Zobacz
2019-05-28 1484 Autor: GOS Mszana
ŻKK Olimpia w finale Mistrzostw Polski !

W miniony weekend Młodziczki Starsze wodzisławskiej Olimpii wywalczyły awans do turnieju finałowego Mistrzostw Polski U14. To najlepszy wynik w historii klubu!

Zobacz
2019-05-13 3367 Autor: Tomasz Raudner
Turniej półfinałowy Mistrzostw Polski U14: udany start Olimpii

Za nami pierwszy dzień turnieju półfinałowego Mistrzostw Polski kobiet U14. Koszykarki wodzisławskiej Olimpii rozpoczynają zmagania od zwycięstwa nad zespołem Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 77:49. Z kolei drużyna KK Młode Lwice Gdańsk uległa PTK OrtoMedSport Pabianice 42:74.