ŻKK Olimpia 85:29 KSKK Koszalin

Wczoraj w hali przy ZSP 7 w Wodzisławiu rozpoczął się turniej ćwierćfinałowym mistrzostw Polski w koszykówce kobiet U14. Oprócz organizatora, zespołu wodzisławskiej Olimpii, w turnieju uczestniczą: KSKK Koszalin, UKS Huragan Wołomin oraz UKS Siódemka Sopot. W piątkowym spotkaniu ŻKK Olimpia pokonała KSKK Koszalin 85:29.

Zobacz
2019-04-13 3992 Autor: Adam Kot
II Bieg Po Święcelnik

W ubiegłą sobotę na trasie zmierzyli się uczestnicy już drugiego z kolei Biegu Po Święcelnik, organizowanego przez Wójta Gminy Mszana. Zawodnicy niestety nie mogli nacieszyć się słoneczną pogodą, ale nie zniechęciło ich to do biegu w dobrym humorze i doskonałej atmosferze.

Zobacz
2019-04-09 2208 Autor: Gminny Ośrodek Sportu Mszana
Odra Wodzisław 2:0 Naprzód Borucin

Udana inauguracja na stadionie Aleja. Odra Wodzisław pokonała zespół Naprzód Borucin. Pierwsza bramka padła dopiero w 75 minucie po samobójczym trafieniu Pawła Biedronia. W doliczonym czasie gry Artur Gać wykorzystał rzut karny, tym samym ustalając wynik spotkania.

Zobacz
2019-03-24 5177 Autor: ig
MKS Wodzisław w koszykarskich rozgrywkach Finału

MKS Wodzisław w koszykarskich rozgrywkach Finału "A"

W ostatnich trzech spotkaniach Finału „A” śląskich rozgrywek U14M w Rybniku, koszykarze MKS Wodzisław przegrywają z potentatami tych rozgrywek: UKS 27 Katowice, MKS Dąbrowa Górnicza i MKKS Rybnik, którzy zawzięcie zmierzają do rozgrywek o Mistrzostwo Polski.

Zobacz
2019-03-15 2754 Autor: kate
Zwycięstwo Górnika Radlin w 1/4 finału Mistrzostw Polski Juniorów

Zawodnicy Górnika Radlin zwyciężyli w  turniej 1/4 finału Mistrzostw Polski Juniorów, rozegranym w Rytrze koło Piwnicznej.

Zobacz
2019-02-26 2804 Autor: KT, Materiały prasowe
MKS Wodzisław – Stela Cieszyn 89 : 53

W drugim meczu Finału „A” koszykarze MKS Wodzisław wygrali z przewagą, o której kilka miesięcy temu mogli tylko pomarzyć. Nasi zawodnicy ograli zwycięzcę pierwszego etapu śląskich rozgrywek-drużynę Stela Cieszyn 89:53.

Zobacz
2019-02-08 3393 Autor: materiały prasowe
MOSIR CENTRUM: trwa remont szatni i łazienek

Po termomodernizacji i remoncie wewnątrz budynku, przyszła pora na gruntowną modernizację dwóch szatni zawodniczych, szatni trenerskiej i pokoju sędziowskiego w MOSIR CENTRUM w Wodzisławiu. W łazienkach wymieniona została już instalacja wodna, a niebawem rozpocznie się kładzenie nowych płytek. Ponadto na podłodze pojawi się wykładzina techniczna oraz nowe ławki, a prysznice wyposażone zostaną w baterie prysznicowe oszczędzające wodę.

Zobacz
2019-02-06 2385 Autor: MOSiR CENTRUM
Podpisanie porozumienia między Odrą Wodzisław a Levante UD

29 stycznia wiceprezes Odry Wodzisław - Patryk Gruszka oraz przedstawiciel hiszpańskiego Levante UD - Daniel Pastor podpisali w sali ślubów Urzędu Stanu Cywilnego w Wodzisławiu porozumienie o współpracy.

Zobacz
2019-01-29 3635 Autor: Dominik Gajda
Cała szermiercza Polska zjechała się do Radlina

Miniony weekend w środowisku radlińskiego sportu zdecydowanie należał do szermierki. Na salach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz Szkoły Podstawowej nr 1 rozegrano Mistrzostwa Polski juniorów w szpadzie. Już w pierwszym dniu zawodów w rozgrywkach szermierczych udział wzięło ponad 200 zawodników z całej Polski.

Zobacz
2019-01-25 2766 Autor: Urząd Miasta Radlin
Stela Cieszyn 80:105 MKS Wodzisław

Koszykarze MKS-u Wodzisław są krok od awansu do finału A śląskich rozgrywek U14M. Koszykarze grający w rozgrywkach U14M pokonali 15.01.2019 r. po bardzo dobrej grze w Cieszynie miejscową Stelę.