Bieganie

0

Forma na podium w Kietrzu i z triumfem indywidualnym

Zawodnicy wodzisławskiej Formy zajęli III miejsce w klasyfikacji drużynowej w Półmaratonie Kietrz - Rohov. Indywidualnie I miejsce w kategorii M50 wywalczył Janusz Magiera.

2014-06-17 00:00 Autor: Ireneusz Stachowski
0

Wodzisławianin wicemistrzem Polski akademików

Mateusz Wolnik świetnie spisał się podczas trzynastej edycji Cracovia Maraton. Zawodnik "Formy" Wodzisław Śląski osiągnął historyczny wynik w dziejach klubu.

2014-05-29 09:56 Autor: mkor, źródło: mat. prasowe
0

Nordic Walking na Balatonie: była nawet kategoria rodzinna

Artur Biłek z Lublińca wśród mężczyzn i Katarzyna Śmietana wśród kobiet wygrali kolejną edycję New Balance Korony Śląska Nordic Walking. Impreza się udała - pogoda dopisała, a do startu przystąpiło 50 zawodników.

2014-05-15 00:00 Autor: Ireneusz Stachowski
0

Bieg terenowy w święto państwowe

"XIX EKO-bieg”, czyli bieg ekologiczny już 3 maja będzie miał miejsce w Radlinie-Głożynach. Festyn dla całych rodzin będzie zorganizowany bez względu na pogodę. W programie jest kilka atrakcji.

2014-04-25 07:51 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Bieg z jajami: tylu chętnych jeszcze nie było

91 zawodników wzięło udział w rekreacyjnej imprezie sportowej w Krostoszowicach. Fani biegania i nordic walking po raz kolejny spotkali się na obiekcie Interu Krostoszowice by wspólnie przebiec, lub przejść 5km. Potem wystartowali w wyjątkowym biegu z jajami.

2014-04-10 00:00 Autor: Ireneusz Stachowski
0

Przed nami VII Wodzisławski Półmaraton

Już w najbliższą niedzielę największa impreza biegowa w Wodzisławiu Śląskim. Tego dnia o godz. 11:00 wystartuje VII Wodzisławski Półmaraton.

2013-11-15 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. prasowe
Impreza w Godowie spotkała się ze sporym zainteresowaniem
0

Festiwal biegowy w Godowie

Blisko 150 zawodników uczestniczyło w festiwalu biegowym w Godowie. Organizatorzy imprezy przygotowali: bieg na milę i 10 km, a także rywalizację w nordic walking.

2013-07-08 00:00 Autor: Ireneusz Stachowski, mkor