KS Forma Wodzisław Śląski

Zawodnicy KS Forma Wodzisław Śląski wzięli udział w VIII Żorskim Biegu Ulicznym
0

Zawodnicy KS Forma Wodzisław na VIII Żorskim Biegu Ulicznym

Zawodnicy klubu KS Forma Wodzisław Śląski wzięli udział w VIII Żorskim Biegu Ulicznym. Najwyższe miejsce wśród nich zajął Mirosław Kuczok.

2015-10-20 13:30 Autor: ps, źródło: KS Forma Wodzisław
0

I Runn Cross oraz I Regatta Mistrzostwa Wodzisławia Śląskiego w crossfit

Za nami I Runn Cross oraz I Regatta Mistrzostwa Wodzisławia Śląskiego w crossfit. Zawody zostały zorganizowane przez Klub Sportowy Cross-Sport Wodzisław Śląski.

2015-09-18 22:27 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
Przed nami I Runn Cross
0

Już 13 września odbędą się zawody I Runn Cross, Regatta Mistrzostwa Wodzisławia Śląskiego w Crossfit.

2015-09-09 20:24 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Bieganie i Nordic Walking po raz kolejny dominowały w Wodzisławiu

140 zawodników wzięło udział w 9 Crossie Wodzisławskim, który odbył się na ośrodku Gosław Sport Center. Zawody zostały zorganizowane przez Klub Sportowy Forma Wodzisław Śląski.

2015-07-31 08:15 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Rybnicko-wodzisławska sztafeta najlepsza na VI Półmaratonie Księżycowym

W nocy z 27 na 28 czerwca odbyła się największa impreza biegowa w regionie, na której bezkonkurencyjna okazała się rybnicko-wodzisławska sztafeta.

2015-07-09 17:30 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Przed nami II Mistrzostwa Powiatu Wodzisławskiego w Nordic Walking

12 lipca odbędzie się kolejna edycja Monsun Korony Śląska Nordic Walking, która odbędzie się w ramach II Mistrzostw Powiatu Wodzisławskiego w Nordic Walking.

2015-06-26 15:30 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Festiwal Biegowy o Puchar Starosty Wodzisławskiego za nami

W ubiegłą niedzielę na obiektach Gosław Sport Center odbył się Festiwal Biegowy o Puchar Starosty Wodzisławskiego.

2015-06-21 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Zawodnicy Formy wzięli udział w czernickim biegu ulicznym

W Boże Ciało odbył się II Czernicki Bieg Uliczny, w którym udział wzięli zawodnicy KS Forma Wodzisław Śląski.

2015-06-17 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Kolejne sukcesy Formy

W ubiegły poniedziałek odbył się III Żorski Bieg Ogniowy, w którym brali udział zawodnicy Formy. Wspaniała atmosfera i oprawa sprawiły, iż nocny bieg w Żorach cieszył się olbrzymią popularnością.

2015-05-16 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Już wkrótce Festiwal Biegowy o Puchar Starosty Wodzisławskiego

Już 14 czerwca w Gosław Sport Center w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Cisowej 6 odbędzie się Festiwal Biegowy o Puchar Starosty Wodzisławskiego.

2015-05-09 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. pras.