Bartosz Zyguła, Rafał Czogalik, Piotr Górnicki i Marek Walczak - cała czwórka pojechała do Katowic, by spotkać się z prezesem Śląskiego Związku Piłki Nożnej - Rudolfem Bugdołem. Do spotkania doszło, ale wnioski dla Odry nie są pozytywne. Cudu nie będzie.

2014-09-17 07:00 Autor: mkor
W meczu ligowym Odra ograła Pniówka 3:1
0

Odra nie grała o punkty, ale utrzymała pozycję w tabeli

W 19. kolejce III ligi Odra Wodzisław nie brała czynnego udziału. Zwycięstwo walkowerem z wycofaną z rozgrywek Przyszłością Rogów sprawiło, że podopieczni Grzegorza Jakosza mogli tej soboty rozegrać sparing.

2014-04-05 00:00 Autor: mkor
1

Kadra Odry na wiosnę w III lidze. Co z Walczakiem?

Za nami XIII Turniej Kibiców Odry Wodzisław im. Piotra FABSA Fabjiańczyka. Poznaliśmy tam zawodników, którzy będą bronić barw Odry po zimowej przerwie. Liga staruje już 22 marca, a tydzień wcześniej Odrę czeka rozgrywka pucharowa. Nie wiadomo jeszcze czy od początku do dyspozycji trenera będzie Marek Walczak, ale jego powrót do Wodzisławia wydaje się przesądzony.

2014-03-05 21:40 Autor: mkor
0

Porażka Odry z rezerwami Ruchu Chorzów

W meczu sparingowym Odra uległa drugiej drużynie Ruchu Chorzów 1-3. Gra toczyła się na boisku przy ul. Skrzyszowskiej.

2013-07-18 00:00 Autor: mkor, źródło: Odra Wodzisław
W tej rundzie piłkarze nie mają wielu powodów do radości, ale utrzymanie jest już blisko
0

40 dni bez zwycięstwa Odry

W zaległej, 19. kolejce III ligi, Odra Wodzisław przegrała u siebie z LZS-em Piotrówka 1-2. Czy na dwie kolejki przed końcem rozgrywek zespół może być spokojny o utrzymanie?

2013-06-16 00:00 Autor: mkor, źródło: Odra Wodzisław, 90 minut
Piłkarze Odry osiągnęli dobry rezultat w Pawłowicach
0

III liga: Odra robi niespodziankę. Przyszłość wciąż liderem

Odra Wodzisław i Przyszłość Rogów zremisowały swoje wyjzadowe mecze w 25. kolejce III ligi. Zwłaszcza wynik tej pierwszej drużyny należy docenić.

2013-05-19 00:00 Autor: mkor, źródło: Odra Wodzisław, Przyszłość Rogów
Marcin Staszewski strzelił jednego z goli dla Odry
0

Odra wreszcie zwycięska!

W zaległej, 17. kolejce III ligi Odra Wodzisław pokonała na własnym boisku Start Namysłow 2-1. To pierwsze ligowe zwycięstwo drużyny z Bogumińskiej w tym roku.

2013-05-09 00:00 Autor: mkor, źródło: Odra Wodzisław
0

Krakowski katem ofensywnej Odry

Sporo sytuacji, odważna gra i... zero punktów. Odra Wodzisław przegrała na wyjeździe ze Szczakowianką Jaworzno 0-1. Jedynego gola w 90 minucie meczu strzelił Adam Krakowski.

2013-04-29 00:00 Autor: mkor, źródło: Odra Wodzisław
Wyjściowa ''11'' Odry na mecz z Włókniarzem
0

Odra już w ćwierćfinale Okręgowego Pucharu Polski

Gładkie zwycięstwo 3-0 nad Włókniarzem Kietrz odniosła Odra Wodzisław w meczu 1/8 Okręgowego Pucharu Polski. - Byliśmy na to nastawieni - z przekonaniem mówi trener Tomasz Babuchowski.

2013-03-11 00:00 Autor: Mateusz Kornas
Odra wciąż przegrywa
0

Zła passa Odry trwa dalej

Porażką 0-3 zakończył się wyjazdowy sparing Odry z GKS-em Jastrzębie. Nasza drużyna wciąż czeka na pierwsze zwycięstwo w tym roku.

2013-02-17 00:00 Autor: mkor, źródło: Odra Wodzisław