Mecz

Odra Centrum pokonuje Beskid Skoczów
0

W ostatnim spotkaniu rundy jesiennej sezonu 2019/20 zespół MKP Odra Centrum pokonał sąsiada z tabeli – „Beskid” Skoczów – 3:2 (1:1) po golach zdobytych przez Roberta Tkocza (karny), Mateusza Danieluka oraz juniora Dawida Brodawkę.

2019-11-18 09:26 Autor: JP, źródło: MKP Odra Centrum
Odra Wodzisław przegrywa z MRKS-em Czechowice-Dziedzice na własnym stadionie
0

Ostatni mecz u siebie Odry nie skończył się szczęśliwie dla wodzisławskiej ekipy i ich kibiców. Bramka w 90. minucie odebrała punkty podopiecznym Adama Burka. Mecz zakończył się wynikiem 1-2 dla MRKS-u Czechowice-Dziedzice.

2019-11-10 12:44 Autor: JP, źródło: Odra Wodzisław
Odra Centrum traci 3 bramki z Podbeskidziem II
0

W rozgrywkach 4. ligi młody zespół MKP Odra Centrum przegrał w Bielsku 3:0 z gospodarzami z „Podbeskidzia”.

2019-10-14 13:22 Autor: Odra Centrum / JP
Odra remisuje z Unią Książenice
0

W meczu 10. kolejki II grupy IV ligi Odra Wodzisław zremisowała z Unią Książenice (1:1).

2019-10-14 11:50 Autor: Odra Wodzisław / JP
Piłkarze Odry nakręcili film. Będzie nominacja do Oscara?
0

Piłkarze Odry Wodzisław wrócili ze zgrupowania w Hiszpanii. Nasi piłkarze wrócili do kraju z pamiątką - krótkometrażowym filmem "Słoneczny patrol" wyreżyserowanym przez Piotra Szymiczka.

2019-02-27 12:00 Autor: KT
Wysokie zwycięstwo juniorów MKS-u w meczu z MCKS-em Czeladź
0

W środę 13.12.2017 w ramach IX kolejki rozgrywek eliminacyjnych do Mistrzostw Polski strefy śląsko - opolskiej koszykarze MKS Wodzisław pokonali 129:59 MCKS Czeladź.

2017-12-17 10:36 Autor: PS, źródło: materiały prasowe
Wodzisławscy juniorzy nie dali rady faworytowi z Zabrza
0

Pomimo walki do ostatnich minut juniorzy wodzisławskiego MKS-u musieli uznać wyższość rywali z Zabrza i ostatecznie przegrali 59:79.

2017-12-11 22:53 Autor: PS, źródło: materiały prasowe
Dobra passa koszykarzy MKS-u Wodzisław trwa w najlepsze
0

Kolejną ofiarą młodzików Marka Malika padli zawodnicy MCKiS Jaworzno. Tym razem młodzicy młodsi z Wodzisławia zakończyli spotkanie z 15 punktami przewagi, wygrywając 75:50.

2017-12-07 10:00 Autor: PS, źródło: materiały prasowe