Odra remisuje z Unią Książenice

2019-10-14, Autor: Odra Wodzisław / JP

W meczu 10. kolejki II grupy IV ligi Odra Wodzisław zremisowała z Unią Książenice (1:1).

Odra Wodzisław od pierwszych minut dążyła do przejęcia kontroli nad spotkaniem. W 31. minucie piłka po odbiciu się od nogi zawodnika Unii wpadła do bramki rywali, ale goście szybko wyrównali stan meczu, bowiem już w 34. minucie.

Przez większość pierwszej połowy Niebiesko-Czerwoni dominowali, ale w drugiej połowie mecz stał się bardziej wyrównany. Niestety brak skuteczności po wyprowadzaniu akcji zaważyło na końcowym, remisowym stanie meczu.

Skład Odry: Wnuk – Słodowy, Krzyżok, Lalko, Dudzik (Szymiczek 62. min.) – Sadio, Kasprzyk, Pikul – Sarki (Juraszczyk 54. min.), Musiolik (Zganiacz 72. min.), Dudziński (Tarka 79. min.).

Teraz miasto czeka na 3. Derby Wodzisławia Śląskiego. W tym spotkaniu wystąpimy w roli gości. Pierwszy gwizdek o godzinie 15:00.

Oceń publikację: + 1 + 1 - 1 - 0