Odra Wodzisław zwycięstwo

Udana inauguracja rundy. Odra pokonuje GKS II Tychy (2:0)
0

Od zwycięstwa rozpoczęli zmagania w rundzie wiosennej 4 Ligi piłkarze Odry Wodzisław. W sobotę (9 marca) przy Bogumińskiej "Duma Wodzisławia" pokonała GKS II Tychy 2:0.

2024-03-11 13:00 Autor: kb
Seria przełamana. Odra wygrywa ze Ślęzą Wrocław (3:2)
0

Za nami mecz 9. kolejki III ligi, w którym Odra Wodzisław na Stadionie Aleja mierzyła się ze Ślęzą Wrocław. Gospodarze od początku byli stroną przeważającą, co przełożyło się na bramki. Ostatecznie, po emocjonującym spotkaniu Odra pokonała rywali 3:2.

2022-09-26 09:00 Autor: KB, źródło: Odra Wodzisław
Wygrana na wyjeździe. LKS Goczałkowice 0:2 Odra Wodzisław
0

Za nami druga kolejka rozgrywek 3 ligi. Odra Wodzisław w sobotnie południe mierzyła się w Goczałkowicach z tamtejszym LKS-em. Mecz zakończył się wygraną wodzisławskiej drużyny 2:0. Kolejne ligowe spotkanie już jutro (17 sierpnia) w Wodzisławiu.

2022-08-16 11:00 Autor: KB, źródło: Odra Wodzisław
Pewne zwycięstwo w sparingu. Odra Wodzisław 5:1 Ruch Radzionków
0

Czwarty mecz kontrolny przed nowym sezonem zakończył się dla Odry Wodzisław pewnym zwycięstwem nad Ruchem Radzionków. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem, jednak po przerwie rozwiązał się worek z bramkami i padło aż sześć trafień, pięć na konto Odry.

2022-07-25 09:00 Autor: KB, źródło: Odra Wodzisław